Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy szellem van...

Lehetséges, hogy szellem van a dologban?

Figyelt kérdés

A munkában voltam, amikor a szemem sarkából láttam, hogy áll valaki mellettem. Azt hittem egy munkatársam, de amikor oda néztem, senki nem volt ott. Pár napra rá szintén munkában láttam, hogy egy fekete árny mozog mellettem. Eléggé ijjesztő volt.

Otthon pedig mikor aludni akartam, akkor egy kislány hangját hallottam. Azt súgta a fülembe, hogy nem fog engem békén hagyni.

A nevemet is többször hallani szoktam.

Most éjjel pedig azt álmodtam, hogy mozogtak a fogaim és nem mertem beszélni, mert féltem ha kinyitom a szám, kipotyognak a fogaim. Aztán egyszercsak tényleg kipotyogtak, egyenként szedegettem ki, majd hirtelen felébredtem és szintén azt éreztem, hogy lötyögnek a fogaim. Aztán fekete szemű alakok jelentek meg és én felébredtem és rájöttem az előbb csak álmodtam azt, hogy felébredtem. Megnéztem a fogaim és még mindig lötyögtek. A helyszín pedig teljesen más volt, mint előtte. Aztán újra azt álmodtam felébredtem, meg újra és újra. Nagyon rossz érzés volt. Aztán megjelent egy alak, papírral a kezében. Azt mondta esküdjek meg, hogy jó ember maradok és kerüljem a Sátánt örökre. Mondta írjam alá a papírt. Én aláírtam és azt mondta keressem meg white saget vagy valami ilyesmit mondott.

Aztán felébredtem, mármint igazából. A fogaim a helyén vannak. Az álom nagyon valóságosnak tűnt, lehet, hogy tényleg aláírtam azt a papírt? Rákerestem neten erre a szóra is amit mondott és a fehér zsálya szót adta ki. Utána olvastam és azt írja, hogy ilyennel kell füstölni ha szellemeket észlelünk.

Angolul sosem hallottam ezt a szót, hogyan álmodhattam akkor meg? Kora reggel pedig leesett a telefonom, csak úgy magától.

Szerintetek ezek szellemekre utalnak?



2019. aug. 24. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem skizofrénia. Orvos!
2019. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Egy angol szellem lenne? :)

Ajánlom, hogy nézz utána a Targeted Individuals, Electronic Harassment / Voice to Skull Technology témáknak.

2019. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bill Is Dead ***** válasza:
84%
Nem.
2019. aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
90%
Huu basszus,ez nagyon pára még így olvasva is.Szerintem valamihez tuti kell köze lennie,nem hiszem hogy csak így egy ilyen alom a semmiből elojonne.Mindenesetre érdemes lenne egy kisebb kuatast végezned,mostanában,akar a családban akar ismerosi körben nem halt-e meg kislány,vagy esetleg ellenség aki most rosszat akarna.Ha nem állnak meg ezek a dolgok szerintem való életben is megvehetnéd azt a zsalyat,mivel ha belegondolok(és ez lehet hülyén fog hangzani,de szerintem ez lehetseges)lehet hogy egy rossz valami akart betorni/megszallni ugymond az elméd és akkor megprobalt hirtelen egy jó (kitudja lehet őrangyala) megvédeni teged amikor monda a zsályát meg azt a satanosat.Egyebkent én is most riadtam fel.Majd írj aztán hogy mi is van,sok sikert!
2019. aug. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér a zsálya, tényleg nagyon para amit leírtál
2019. szept. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!