Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem lehet a dologban?...

Szellem lehet a dologban? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom mikor is kezdődött a dolog, de azt igen hogy ma verte ki nálam a biztosítékot végkép.


Reggel felébredtem a telefonom csörgésére fél másodperc alatt. Ahogy kinyomtam az ébresztőt megláttam, hogy a vezetékes telefon villog, miszerint új üzenetünk van, egy nem fogadott hívás. Ezzel csak annyi baj van, hogy 4:22 érkezett be a hívás, viszont senki nem hallotta hogy csörgött volna. Ami azért is fura, mert anyum annyira éberen alszik, hogy ha pisilni megy ki valaki az éjszaka lábujjhegyen is felkel rá. Ráadásul nagyon hangosan csörög a telefon, pláne síri csöndben. És mellettem van a készülék, szóval vicces hogy pont én vagy anyum nem ébredünk fel rá.

Persze reggel a készülődés mellett ez volt a téma és ötleteltünk mi lehet. Ezekre jutottunk:

- valaki betyárkodik és direkt úgy hív minket, hogy nem csörög ki mert kinyomja mielőtt megcsörren, de a telefon érzékelte a hívást /ezzel csak amiatt nem értek egyet, mert tényleg nem az első eset, ráadásul ha ijesztgetni akarna akkor felveszem beleszól vagy valami én meg összecsinálom magam./

-szint úgy betyárkodnak, csak maga a kiszolgáltatótól valaki /anyám ötlete... felejtős.../

-biztos nincs hang a telefonon... de van, mert tegnap mikor hazaértem anyum keresett a vezetékesen és a fürdőben vizet folyatva hallottam a csörgést.

-túl mélyen alszunk... /öcsém ötlete anyám miatt esélytelen/

-Vagy ugye az én felvetésem... egy szellem próbál kapcsolatot teremteni. Csak valahogy a csörgés részét nem érzékeli a telefon vagy valami, mert nem tudom nem számról hív hanem valamilyen szellemi úton így a telefon nem csörög. Sajnos nem tudom mióta vannak ezek a hívások,de szerintem egy hónapnál régebb óta kezdődtek. Ez ezért is lenne fontos, mert nagyim egy hónapja halt meg. De nekem régebbről rémlenek ezek... Ja igen és olyan is volt hogy délelőtt "csörrent meg" a telefon, vagyis anyum otthon volt 11 körül de semmi. Csak később mikor hazaértünk akkor vettük észre hogy valaki kereset minket.



2014. nov. 6. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mialatt ezt leírtad, már találhattál volna evilági, földi magyarázatot is a mesék helyett.
2014. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Irányíts át hozzám a hívást, én lesz@*rom azt is ha csörög, azt is ha nem, azt is ha villog.
2014. nov. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*irányítsd
2014. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen telód van?
2014. nov. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen találhattam volna rá, csak értelmetlennek látok valakit úgy szórakozni, hogy felhív az éjszaka közepén de nem csöng ki mert nem hagyja hogy csörögjön és kinyomja. Hülyeség szerintem. És attól hogy nem hiszel benne attól még nem létezhet természetfeletti dolog? De remélem ha létezik és amikor meghalsz és rájössz erre, akkor elgondolkozol kicsit...

Nem tudom milyen a telefon egy sima egyszerű vezetés (ilyen mobilos töltös kiszereléses)telefon. (most munkából irok azért nem tudom megnézni) UPC szolgáltatóval.

2014. nov. 6. 14:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Telefonszellem. Hívj papot.
2014. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Milyen szám hívott?

Csörögj haza rejtetten. Vagy küldj egy SMS-t rá viccből, aztán megnyugszol.

Otthon meg igazítsd meg a drótokat és nézd meg az aksit, hogy jó-e.

Nem szellem volt ez biztos.

Egyáltalán nem következik abból, amit írtál, hogy szellem.

Csak kizártál néhány variációt és el akarod hinni, hogy szellem volt. (amit érthetlen módon nem zársz ki).

Ennyi erővel anyukád is lehetett volna.

Az SMS szövege legyen az, hogy ne szórakozz.


Velem is volt már furcsa dolog telefonolással kapcsolatban.

Nem képzeltem bele semmit.

2014. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy az legyen és azért nem vetem el mert történtek már furcsa dolgok velem... szóval nem zárom ki. :) Felhívnám vagy írnék neki, de ISMERETLEN a szám, így nem tudtok vele semmit se kezdeni. :) Plusz az öcsém nemrég hívott és mondta, hogy kitörülni sem lehet a telefonból azt az ismeretlen hívást. Viszont az előtte lévők meg csak úgy eltűntek....
2014. nov. 6. 14:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!Had osszak meg veled egy történetet:Este éppen aludni készültem amikor hallom szól a telomon a zene (fül hallgató volt rajta) ez még annyira nem is érdekelt.Majd mikor le tettem rá kb. 5 percre hallok egy nő hangot látom hogy a telefonon fekete a hátér és fehér betűkkel ez volt rá írva:,, Azonosítatlan hívás" mi közben az a nő beszélt (nem tudom milyen nyelven de nem magyar :D) utána láttam hogy nem lehet le rakni így ki kapcsoltam.Egyszer csak egy bazi nagy fény (már meg se lepődtem nagyon rajta) vissza kapcsolt a telefon a nő ugyan úgy el kezdett pofázni.Nem tudom a mai napig hogy mi volt
2014. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Utolsó, ilyen velem is volt már, csak kép nélkül, és 10 perc után abbahagyta, de akkor is frászt kaptam, főleg, hogy előtte nem is csörgött, csak hirtelen elkezdett magyarázni :'D
2014. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!