Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki tud segíteni abban...

Barbucso kérdése:

Valaki tud segíteni abban hogy vámpír lehessek?

Figyelt kérdés
Vámpír szeretnék lenni csak olyan írjon aki tud segíteni vagyis aki vámpír. 21 éves lány vagyok.

2019. szept. 5. 00:28
1 2 3 4 5 6
 1/54 HimeragiYukina válasza:
58%
Ez ugye nem komoly?🙄😄
2019. szept. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim válasza:
76%
Gyere Erdélybe és látogasd meg Draculát(aka Vlad Țepeș). :) Ő majd megtanít téged.
2019. szept. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 V. Hélix ***** válasza:
23%

Ahoz, hogy vámpír legyél egy vámpír át kell változtasson. De a neten nem fogsz tudni vámpírt találni, mert kerülik a feltünést. Ha valaki vámpírnak állítsa magát a neten ne higyj neki valószinüleg csak egy ember aki ki akarja használni a naivitásod. Azt meg ,hogy a valóságban hol találhatsz vámpírokat nehéz megmondani. Gyakran laknak kihalt helyeken ahol nem sok ember él, de ilyen helyeken beteg gyilkosokkal is könnyen összefuthatsz. Amúgymeg biztos vámpír akarsz lenni? Az egyetlen előnye, hogy nem öregedsz és nem lehetsz beteg, viszont rengeteg hátránya van:

1. A barátaid és családtagjaid mind meghalnának körülötted.

2. A fokhagyma mérgező rád, de ezt rengeteg ételbe belerakják.

3. Nem érhetsz hozzá semmihez ami tartalmaz ezüstöt.

4. A napfény árt neked, nem járhatnál strandra, fesztiválokra, szabadtéri koncertekre és egy csomó más helyre sem.

5. Muszály lenne emberek vérét innod, de fiatal vámpíroknál ez gyakran okoz depresziót, mert nem akarnak embereket bántani.

6. A vámpírvadászok folyamatosan vadásznak rád muszály lesz bújkálnod és mikor vért iszol nagy figyelmet kel rá fordítani, hogy senki se jöjjön rá, hogy egy vámpír issza az emberek vérét, valamit a közösségi médiát is elfelejtheted.

2019. szept. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
75%

Én is vámpír vagyok.


Amit tudok tanácsolni, hogy mindig légy emberek közelében. Ez fontos. Beszélj hozzájuk, mindegy mit csináltok.

Tudj mindenre frappáns válaszokat adni, az sem baj ha hülyeség, vagy értelmetlen, a lényeg az, hogy fárasztó legyen a csattanó!

Jó vámpírhoz méltóan az sem hátrány, ha sötét ruhában jársz és traktálod az embereket a fájdalmaiddal.


Így nagyon jó energiavámpír lehetsz! Ha kell még infó, írj.

2019. szept. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
81%

MuszáJ.

Tanuljuk már meg!

2019. szept. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
84%
Ezzel a kérdéssel leszívtál tőlem vagy 100.000 agysejtet, érzem, ahogy pusztulnak.
2019. szept. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
0%

jócsaj vagy? Ez fontos!

Nem lehet a szépséged 8 alatt!


Mindenről csak utána beszélhetünk!

2019. szept. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
2019. szept. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
69%

# 8

ezek szerint energiavámpír vagyok,

pedig

ezerszer intettek, óvva tőlük! :( hát ez az akkor

nekem 8


kérdező, te milyenfélére gondoltál? a klasszikus B.V.T.T-

Blood Vlad Repes Types, vagy valami hasonlóra?

2019. szept. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem arra csillámos vámpírra gondolt abból a tinifilmből, Pirkadat vagy mifranc volt a címe
2019. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!