Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemek okozhatnak problém...

A szellemek okozhatnak problémákat a wifi kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakrabban szakad meg az internet, és a házban is különös, negatív energia van jelen.

Lehet, hogy több szellem is van, illetve lehet kapni olyan routert, ami ez ellen is véd?


2019. szept. 30. 18:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Komoly válaszokat MOST, AZONNAL!!!

Eddig még mindenki csak elpoénkodta! Megkérem a szkeptikusokat -NYOMATÉKOSAN-, hogy hagyják el a komment szekciót!

2019. okt. 1. 13:52
 12/20 anonim ***** válasza:

Ha komoly választ akarsz: nincs olyan router, ami ez ellen véd. Most beszéltem egy router gyárral, ahol elmondták, hogy annyira kevesen hülyék annyira, hogy a szellemekben higyjenek, hogy nem érné meg erre a célra marketinget tenni. Ráadásul, ha beperlik őket, akkor a gatyájukat ráfizetnék a buktára, mert semmi ellen nem kell védelem.


Ha a negatív energiával akarsz megküzedni (nem router vonalon), akkor fűtsd fel a szobát, mert azt nem szeretik a negatívok (pozitív lesz a hőmérséklet), igyál egy kis teát, menj el moziba (de csak jó filmre), szerezz partnert és szexeljetek egész éjszaka, attól pozitívabb nincs.

2019. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd azt pont te mondod meg, hogy mit hagyjunk el.
2019. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Sok mindent okozhatnak a szellemek.
2019. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyomatékosan kérd meg a szellemeket, hogy tünjenek el a router szekcióból.
2019. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyot is néznék ha azzal indítana reggel a főnököm, hogy szellemek ellen védő routert tervezzünk. Most hirtelen ki is néztem az egykori egyetemi tankönyvemben van-e olyan egyenlet ami a szellemek zavaró hatását taglalja, de nem találtam.
2019. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

A szakkönyv egy dolog...

Programozót találni, aki szellembiztosra csinál meg egy routert! Na AZ lesz az igazi ínyenc-falat! :DDD

2019. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
8%
Körbe kell szórni sóval wifit. Az távol tartja a gonoszt. Nem vicc!
2019. okt. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, ha még egy fokhagymát is teszel a routerre, akkor a démonokkal is elbánik.
2019. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a sajtos-tejfölös routert szeretem a legjobban. Azt is elkerülik a démonok?
2019. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!