Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-Link CPE510-el kapcsolatban...

Zoleeee23 kérdése:

TP-Link CPE510-el kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. Esetleg ha van valakinek ilyen készülék, vagy tapasztalat, hogyan kell beállítani?

Figyelt kérdés

Vettem egy ilyen készüléket. És szeretném úgy beállítani, hogy egy távolabbi routerwifi jelére csatlakozzon, és én azon tudjak Internetezni.


Azt tudom, hogy wifi szórásra alkalmas.

Gondolom wifi vételére is.


Menüjébe be léptem webes felületen keresztül, de menüje Angol. Így kissé bonyolult.


Válaszokat előre is köszönöm!



#router #modem #TP-Link #Access Point #wifi #Tp link cpe510 #hozzáfélrési pont
2019. febr. 17. 19:14
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Van rajta kliens mód is. A fő problémája, csak csak 5 GHZ -et támogat. Az meg még nem annyira elterjedt. Nem biztos hogy támogatja az eszköz amit fogni akarsz. Illetve ha csak egy sima körsugárzó antennás SOHO routerről van szó. Nem biztos hogy oda-vissza kommunikálni tudnak.

Ezen kívül az IP címeket manuálisan kell majd megadni. A fő router DHCP -je nem biztos hogy működni fog kliens módban.

Szóval nem lesz egyszerű a dolog.


Jobban jártál volna egy lecsavarható antennás USB vevővel + egy jó erős antennával, mint ezzel a kültéri AP -val. Ezt inkább pont-pont kapcsolatra tervezték egy másik hasonló eszközzel.

2019. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen válaszod!

Volt nekem is egy ilyen érzésem!

Csak rendelés után tudtam meg, miután beléptem a menüjébe.

Akkor így nem igazán lehet jobb belátásra bírni, erre a célra sajnos...

Ugyanitt eladó egy TP-Link CPE510 - és új készülék, három év garanciával! 😁😂

2019. febr. 17. 20:34
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
Élj az elállási jogoddal, ha még lehet.
2019. febr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá.

De sajnos már nem lehet. Későn tudtam letesztelni, így kifutottam az időből...

2019. febr. 18. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!