Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szép napot/délutánt/estét...

Szép napot/délutánt/estét mindenkinek! Tudnátok nekem írni latin démonidéző szövegeket? Mert mindenhol kerestem és nem volt, kérlek, ha tudtok, írjatok! (vagy bármilyen idéző szöveget).

Figyelt kérdés
Nem szeretnék démont idézni, csak szeretnék ilyen szövegeket.

2019. okt. 19. 10:06
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Nagyon szépen köszönöm! És mindenkinek aki írt! Mint mondtam, nem akarok démont idézni és nem is fogok,csak kíváncsi voltam erre. Mégegyszer köszönöm az utolsó válaszolónak.
2019. okt. 19. 18:52
 12/25 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Nagyon köszönöm. Utána néztem a forditon nem démonidéző szöveg, gondolom tudta/d. De nem is baj, bármilyen ilyen szövegek jöhetnek csak legyen idéző szöveg.
2019. okt. 19. 19:27
 13/25 zol56 ***** válasza:

Ne viccelj ilyen dolgokkal.

És főleg NE próbálgasd...

2019. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Állítsuk meg brüsszelt! Nekünk a család az első! Stop Soros! Ingyen krumli rövidital és cigaretta! Állítsuk meg az időt! (Ja az majd később)...

Kaptártudat:

Negatív entitások által uralt létsík amely összefonódik minden kiterjedésével és önmagát látja el többletenergiával, hogy mégtöbb negatív entitást fejeződhessen ki. Alanya a lélek, befolyásolója az energiaspektrum egy bizonyos szakasza amely anyagias és irányításmániás.

A trükkök:

Elhiteti veled hogy van ellenség és hajlamos felvenni az ellenség képét ezáltal miután rádkapcsolódott elszívja az általad kitermelt negatív energiát és erősödik hatalma nő, ahogy a kaptártudatnak is. (A politika részét viccnek szántam)

2019. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne hogy menő leszel?
2019. okt. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ja igen, Üdvözöllek a büszke Magyar földön
2019. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
79%
Jaj, te... Ezek latin közmondások. :D
2019. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Minden nyelvet használnak a dögevők megnyugodhatsz
2019. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Az érzelmektől mentes racionális anyagias gondolkodás táptalaja a démoni aktivitásnak
2019. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Függetlenül attól, hogy szeretnél-e démont idézni vagy sem, nem fog sikerülni, mivel nagyjából annyira valóságosak, mint a Télapó.

Ennek a sverigének meg komoly pszichiátriai segítségre lenne szüksége.

2019. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!