Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szép napot/délutánt/estét...

Szép napot/délutánt/estét mindenkinek! Tudnátok nekem írni latin démonidéző szövegeket? Mert mindenhol kerestem és nem volt, kérlek, ha tudtok, írjatok! (vagy bármilyen idéző szöveget).

Figyelt kérdés
Nem szeretnék démont idézni, csak szeretnék ilyen szövegeket.

2019. okt. 19. 10:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Bocsánat, svedé-nek.
2019. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Oh nincs baj :D néha nekem is le kell járatnom magam nem igaz?
2019. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Csak csinaljatok, nem tudjatok min fogtok keresztul menni, eladjatok a lelketek hogy 3000evig lancravert rabszolgak legyetek :D

Minek ilyen szoveg ha nem akarsz idezni? En nem olvasgatnam, mert vonzod oket magadhoz, amugy is rengetegen vannak itt a foldon, minek hozol ide meg a pokol katonait?

2019. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ki farkast enged kertjébe annak felfalák a bárányát.


Ha csak valami menő szöveget akarsz akkor a fordítóval kreálj valami halandzsát és kész.

2019. nov. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hangosolvasásra fel!! (De most halál komolyan). Lássuk élek avagy halok :DD. Mindenképpen jól elvagyok ;D
2022. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!