Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy szellem van a házban, mit...

Egy szellem van a házban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal élek együtt és van valószínűleg egy szellem a lakásban. Eddig csak néha okozott kellemetlenséget. Engem nem zavart. Vagy ez nem is az a szellem, egy másik jött volna?


Szóval a szellemek inkább éjjel okoznak gondot. Ha nap közben történik valami fura, vagy látok valami furcsát azon hamar túlteszem magam és nem is foglalkozom vele, van elég dolgom.

Viszont ha az éjszakánkba, alvásomba belepiszkálnak azt nem nagyon tolerálom.. Volt máskor is, hogy zavartak minket de 2-3alkalomról beszéltünk.

Pl így kell elképzelni: Elég rosszul aludtam, csak forgolódtam, nagyon furcsán éreztem magam, ha álmodtam is valamit akkor az rövid bolt, nyomasztó, meg hülyeség. Miközben forgolódtam megláttam az ágy végében lévő beépített szekrény előtt egy szaggatott fénycsíkot. Nem foglalkoztam vele egy ideig, de mikor átfordultam mindig láttam. Kb mikor hatodjára megfordulok elgondolkoztam hogy nem tud miről odavetülni a fény. Soha nem szokott ott lenni semmi! Erre megpróbáltam felülni az ágyon, sikerült is. Persze ott volt továbbra is a fény. Mint egy emberi test felosztása, fej, törzs, összetett lábak, melyek tértől elmosódtak. Karjai nem voltak, arcát nem láttam. Mozgattam a fejem, döltöttem a testem de a fény forrását nem találtam. Pár percig néztem, de mit tegyek, mit csináljak vele,de nem tudtam okosat, lefeküdtem vissza aludni. Forgolódtam még kicsit majd valami csoda fojtán végre kezdtem elaludni. Erre párom felugrott, felriadt,majd kiment a mosdóba. Mikor kiment az ajtón felnéztem és nem volt ott a fény! Levettem a telefonom hajnali negyed kettő körül volt. Azóta sem láttam ott azt a fényt.


Ami pár napja történik:

Rémálmaim vannak. Nem félek álmomban, de csupa vér, szörnyű dolgok stb. 1-1 álom között kinyitom a szemem és pl tegnap egy ilyen alkalommal láttam hogy ott van mellettem. Oldalra fordultam az ágy széle felé, ott volt a fehér ruhája előttem, átment a falon ahogy hullámzott a ruhája. Pár perc múlva még a kezem is megfogta. Nem viccelek! Éreztem, hideg volt.. El is húztam rögtön a kezem, a vérnyomásom az egekbe szökött csak úgy kalapált a szívem. Nyomasztó érzés lesz úrrá rajtam ha ott van. Hajnali 3 után befejezi. Párom is folyamatosan felriadt. Mit tegyek vele?


2019. nov. 5. 12:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
A fáradtság okozhat hallucinációkat. Illetve valószínűleg álom és ébrenlét határán mozogtál.
2019. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Nagy valószínűséggel démon van a házban. Azonnal fel kell keresni egy katolikus papot, hogy áldja meg a házat. Feltétlen szenteltvízzel!


Nem szabad sokáig várni, míg felerősödnek a tevékenységek

2019. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Nemnem kettes, az nem lesz elég. Kell legalább egy hattagú kórus szűzlányokból akik egész éjjel a miatyánkot éneklik a lakásban és közben a pap locsolja szét a szenteltvizet. A másik megoldás, hogy spongyabob részeket kell vetíteni a TV-n egész éjjel. Na attól jobban futnak a démonok mint a szentelt víztől .....

Ilyenkor kelj fel, kapcsold fel a villanyt és keresd meg a fény forrását. Szólj a párodnak. Ott fekszik melletted. Meglesz aztán megnyugszol és nem is fogsz össze-vissza álmodni mindent. Citromfű vagy Valeriana relax segít a nyugodt alvásban. Kellemes szellemirtást.

2019. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Át kell térni másik anyagra.
2019. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Kérjetek tőle lakbért. Ingyenélő.
2019. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne drogozz.
2019. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lehet poénkodni,de attól még nem drogozom, nem iszom alkoholt, nem szedek gyógyszereket..sőt tovább megyek, még dohányozni sem dohányozunk sem én sem a párom.
2019. nov. 5. 18:47
 8/16 anonim ***** válasza:

Illuzórikus a tapasztalásunk mindig. Úgy fogjuk fel, mintha a tapasztalás "kívülről " jönne, holott az mindig a mi tudatunkban van. Ha fáradt és nyugtalan valaki ("Elég rosszul aludtam" "csak forgolódtam, nagyon furcsán éreztem magam") akkor ez elhatalmasodik rajtunk és ránk támad. Nyugodj le este, mielőtt aludni térsz. Alvás előtt már ne nézd a monitort, olvass, rajzolj, vagy hallgass szép zenét. A szobába vegyetek egy irányfényt, égjen éjjel. El fog múlni.

[link]

2019. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Szia, kettes jol irja, demon van a haznal, de sajnos a pap nem eleg, a mai papok csak az agymosasra es a penz beszedesere jok, masra nem. Igazi papot nehez talalni. Ide magus kell (nem vicc) magiaval lehet oket a fenybe kuldeni ahol szetegnek es megtisztulnak, de ahhoz a magusnak erosnek kell lennie kulonben nem fog birni, ez fugg attol is hogy a demon milyen erossegu. Nagyon kevesen vannak akik tudjak mi ez. Mi tapasztaltuk anyamat felavattak magusnak, eleg sok gyakorlast igenyelnek ezek a dolgok, keress egy megfelelo magust :)
2019. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Soros György van a hàzatokban, ide egy sima pap kevés lesz, a legjobb az lenne ha magát a pápát hívnátok el ördögűzésre.
2019. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!