Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Éjjel felébredtem, és beszélt...

Éjjel felébredtem, és beszélt valaki. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Olyan volt, mint mikor a másik szobában valaki, vagy a panelban a szomszéd hangosan tévézik vagy rádiózik, és egy mély férfihang híreket mond. Nem értettem belőle semmit, mert a falak tompították, de a dallama és a tagoltsága beszédre utalt.

Biztos nem álmodtam. Ébren voltam, hallottam az analóg órám kattogását és ezt a dörmögést kb. 2-3 percig, és még az órámra is ránéztem, 1:56 volt.

Tanyán élek, minden ki volt kapcsolva nálunk, legközelebbi szomszéd 300 méterre lakik.

Találkozott valaki már ilyennel? Van erre valami magyarázat?

Trollok és poénos kedvű materialisták hanyagoljanak!



2019. dec. 28. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Vagy tolvajok tanácskoztak az ablakod alatt, hogy innen nem érdemes elvinni semmit, vagy hallásos hallucinációd volt, ami nagyon nem jó jel, mert a skizofrénia kezdete lehet.
2019. dec. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tolvajokat kizárhatjuk. Van kerítés, vannak kutyáim és kameráim. Sose hallucináltam, nincs mentális betegségem, nem iszom alkoholt, nem drogozom, egészséges 40-es férfi vagyok.
2019. dec. 28. 09:52
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Szellem világ...persze sokan nem hisznek benne, de léteznek szellemek.
2019. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pár napja a macskám a kanapén feküdt, aztán egyszer felállt, meredten nézett egy pontra és morgott. Ezt se tudtam mire vélni, mert semmi nem volt ott.

Nem vagyok félős. nem ijedek meg ilyesmitől, csak nem értem.

2019. dec. 28. 10:33
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Kicsit nyitottabb voltál a magasabb frekvenciájú energiákra, és valaki beszélt.
2019. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg halucináció!
2019. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!