Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma reggel, amikor felébredtem...

Ma reggel, amikor felébredtem nem tudtam mozogni pár másodpercig. Azt hittem lebénultam. Mi bajom lehetett?

Figyelt kérdés
A neten olvastam különféle alvásparalízisekről és miegymásról, viszont a tünetek nem egyeztek. Nem éreztem, hogy a mellkasomon ültek volna és nem hallucináltam semmit, nem voltak rémálmaim se. Nos, hirtelen felkeltem és úgy 5-6 másodpercig nem tudtam hirtelenjében mozogni, aztán végül mikor sikerült a jobb karom zsibbadtnak éreztem, más szóval nem éreztem a karomat bár tudtam mozgatni, de közben olyan érzés volt, mintha valami végigfutna az ereimben. Nagyon megijedtem. Komolyan mondom belecsíptem, de semmit nem éreztem. A fejem és a nyakam is nagyon fájt. Körülbelül a karom 2-3 percig volt zsibbadt. Félek orvoshoz menni. Vajon mi lehetett ez? Meg fogok halni?
2017. aug. 15. 14:46
 1/4 Alain Delon ***** válasza:
41%
Ne is menj el orvoshoz, hogy ki ne tudják deríteni, hogy van-e valami problémád, és ha igen, akkor meg tudjanak gyógyítani!
2017. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Pont attól félek, hogy valami betegséget diagnóztízálnak nálam. Nem szeretem a kórházakat, ez valamiféle trauma lehet nálam. Sokat voltam kórházban régen.

2017. aug. 15. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Senki sem szereti a kórházakat, de ha menni kell, hát menni kell. És a netet meg felejtsd el, minden hülyeséget összeírnak, te meg még jobban bepánikolsz tőle, amikor lehet, hogy nincs is komoly baj. De ha tényleg valami gond van, azt csak orvos tudja megállapítani, és sokkal jobb, ha minél előbb kiderül, mint később, mert akkor csak egyre nagyobb lesz a baj. Irány az orvos!
2017. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül is mégis elmentem, különféle vizsgálatok voltak végül mégsem találtak semmit. A doktor annyit mondott, hogy ráfeküdtem a karomra meg ilyesmi. Viszont nem vagyok meggyőzve. Most komolyan ennyivel lezárni, még CT sem csináltak.
2017. aug. 16. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!