Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezt lehetséges megvalósítani?...

Ezt lehetséges megvalósítani? Lassan bedilizek. =S

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy léteznek szellemek, sokan hogy nem, én a kettő határán vagyok.=S

Volt már(főleg mikor ilyen storykat olvasgattam), hogy alig mertem elaludni is.=S

Gondolom hallucináltam, de olyanra is volt már példa, hogy nagyba gépeztem és egyszercsak, azt hittem, hogy átjött hugom és ő akart megijeszteni(ő ért hozzám), oda is kaptam hirtelen a helyére, és abban a pillanatban oda is néztem, a szobában meg senki sem volt.=S

Régebben mikor még nem annyira hittem bennük(és nem "tojtam be" tőlük) olyat is éreztem, mintha valami hidegség "érne hozzám"-ezt így elalvás előtt...akkor még nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget, de mostmár komolyan nem tudom mit higyjek.= /


2010. júl. 22. 18:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és hogy valahogy meglehetne valósítani, hogy egyáltalán ne higyjek bennük? =S
2010. júl. 22. 18:36
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
szellem és a húsvéti nyuszi sem létezik.
2010. júl. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Detto ugyan ez vagyok...és egyre jobban érdekel, de nem tudom, hogy most higgyek-e bennük vagy nem..tehát most én is csak a válaszokat várom :).
2010. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Ne olvass ilyen ostobaságokat. Foglalad el a gondolataidat értelmes dolgokkal. Szellemek nincsenek és nem is ijesztgetnek senkit. Ezt csak beképzeled magadnak.

75 év alatt én soha nem láttam,és nem is éreztem egyetlen szellemet sem. Még a hozzátartozóim sem kísértettek soha.

Nem kell hinni bennük! Nem a középkorban élünk már!

2010. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Én azt tudom mondani, hogy napi szinten "foglalkozom" ezoterikus témakörökkel, olvasok róluk, kutatok utánuk, és nem érzékeltem még hasonlót, csak kisebb koromban, mikor viszont megijesztett a téma. Most nem félek a témától, hanem érdekel. Szóval szerintem attól függ mit képzelsz el, hogy mennyire félsz tőle. De el kell mondanom ez az én álláspontom, én nem hiszem a szellemek világát.
2010. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Okés, köszi, ez idáig szép és jó, de MIT CSIJNÁLJAK hogy ne higyjek bennük, egész nap hajtogassam, hogy "nem léteznek szellemek. nem léteznek szellemek. nem léteznek szellemek."-kicsit se néznének bolondnak.xD De most komolyan mi a jófenét csináljak? :S
2010. júl. 22. 19:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar, hogy állandóan ez jár a fejedben, csinálj vidám dolgokat, találkozz barátokkal, nézz meg pár vicces filmet, olvass egy jó könyvet, vagy csinálj akármit, ami feldob és eltereli erről a figyelmed, hogy ne kelljen egész nap ezen kattognod.


Amúgy ilyenek velem is szoktak történni, de mostmár annyi kitalált történet is van, hogy nem tudhatja az ember, mit higyjen. engem ez zavar nagyon, de nincs mit tenni, van aki szórakozásból talál ki ilyen történeteket,deháát...

Egy biztos: semmiképp ne olvass ilyeneket, ha el akarod errről terelni a gondolataidat!

2010. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 BlackSword ***** válasza:
100%

Ez alapjában véve felfogás kérdése... Vannak akik szerint vannak... vannak akik szerint nincsenek... Én az utóbbiba tartozom... De szivesen elolvasok egys jó történetet... Persze én mindig úgy kezdek bele, hogy tudom, hogy csak kitaláció... Ezzel nem mondom, hogy aki mondjuk itt szellemeket látott azzal valami gond lenne... Sőt, ők is hasznos tagjai a társadalomnak... És van benne még logika is... Az emberi agy autómatikusan trendezi a látott, hallott dolgokat, és hasonlítja az ismert dolgokhoz is... Az én agyam a reálisabb dolgokra van ráállva... Ebben a korábbi emlékek, az olvasott irodalom is közbejátszhat...

Szerintem érdekes lenne egy felmérést végezni, melyekben a két tábor olvasottságát, mármint, hogy mit olvasott, akár az étrendeket, a családi és szociális kapcsolatokat, a végzettséget, az inteligenciát és még pár dolgott statisztikai szinten több módszerrel összehasonlítani... Érdekes eredmények jöhetnének ki...

2010. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
szellemek nem léteznek , mi qulya ( vagy nemtom hogy irják ) tábláztunk és igaz mozgott , de a végére kiderült , hogy valaki mozgatta közöttünk xD ( nem én ) este meg képes vagy "halucinálni " dolgokat , ilyenkor szembekell vele nézned pl : egy árnyal , és bemutatni neki , én szoktam hallkan beszélni is " jólvan köcsög odamegyek azt felkapcsolom a villanyt és ugyse lesz ott semmi , illetve az a lényeg , hogy szedd össze a bátorságod menj oda akár sötétben az árnyhoz , és kifog derülni , hogy csak egy árnyék....
2010. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben, még jóval a twilight mánia előtt nagy vámpír fanatikus voltam, ugyanúgy, ahogyan te mindig róluk olvasgattam, kerestem róluk infókat stb. és olyan szinten megváltoztattak, hogy míg előtte a házban az összes villanyt felkapcsoltam, úgy utána szinte vak sötétségben járkáltam a házban és cseppet sem féltem, hogy esetleg felbukkan valami. Tudom, hogy hülyén hangzik, de általában az ismeretlentől félünk. Hozzáteszem, azóta újra félek a sötétben, de én azt tanácsolom neked, hogyha nem akarsz félni a saját agyad kreációjától, akkor tényleg ne foglalkozz a szellemekkel. Ha nem olvasol róluk, akkor szép lassan kiürül a fejedből az összes ilyen történet. Egyébként az is jó módszer, ha viccet csinálsz belőle. Rendben van, hogy van akinek az élete legrosszabb pillanata, amit te épp olvasol, de ha elkezdesz röhögni rajta valami miatt, akkor megváltozik a dolog színezete és az is, ahogyan az is, hogy majd hogyan emlékszel a történetre.
2010. júl. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!