Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha a "The Rake" nevű lény nem...

Ha a "The Rake" nevű lény nem létezik, akkor mi történhetett azzal a családdal valójában?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné, keressen rá Google-ban, a történet röviden hogy volt egy család akik közül a szülők hajnalban arra keltek hogy egy torz lény ül az ágyuknál, ami őket leste, utána meg ment és megölte a gyereküket. Na most az egy dolog hogy ez mennyire hangzik hihetően, és hogy sok kérdést vet fel a sztori a lény létezésével kapcsolatban, ugyanakkor az is felmerül, hogy ha kamu a lény, akkor mi történhetett VALÓJÁBAN ezzel a családdal? Mi lett a gyerekkel, miért halt meg? Miért halt meg az apa? Netalán az anya kattant be és ölte meg őket? Nem volt senki ismerős, barát, családtag aki ismerte a családot? Rendőrök semmit nem nyomoztak?

Szóval rengeteg a kérdőjel, legalább annyi furcsa dolog szól a lény létezése mellett mint ellene (amit másképp nem lehet megmagyarázni). Mi történhetett ott, akkor valójában?



2020. ápr. 18. 14:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Szerinten van valami valóság alapja a lény létezésének, Már nagyon régről is lehet feljegyzéseket találni,több ember különböző országból ugyan úgy írta le és akkor még internet se volt, szóval nem az van hogy egy személy kitalálta és utána száz ember elmesélte ugyan azt,mintha vele is megtörtént volna ahogy azt most csinálják. Gyerekkoromban történt velem valami és azóta nem tudom mi lehetett az ami több éjszaka az ágyam végében ült,akkor még nem tudtam a figyelőről de most már az is megfordult a fejemben,hogy lehet ő volt az.
2020. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Milyen lény lehet? Démon? Földönkívüli? Hüllő? Van valami valóság alapja, szerintem is. Én csak a fekete csuklyás alakot láttam az ágy mellett, anyum halála előtt pár héttel. Megijedni sem volt időm, mert pillanatok alatt a mennyezet felé eltünt, feloszlott, mint a köd. Nagyon ijesztő volt, hetekig kis lámpa mellett aludtam.
2020. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
Érdekes hogy ezek a lények,szellemek stb. Mindig úgy szoktak eltűnni ,hogy a mennyezet felé repülnek és köddé válnak
2020. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Igen, felfelé úszott, és már egyből foszlott is szét... Ami érdekes, hogy a "csuklyás lényt" feketének láttam, de ahogy úszott felfelé, inkább már füst-ködszerü volt és szürke. Remélem, többé nem látom, mert felültem amikor láttam, és sokkot kaptam!
2020. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Én is besz@rtam volna. Ezek a sötét meg árnyék lények elvileg mind gonosz és rossz szándékkal jönnek. Én láttam régen árnyék lényt ,elég félelmetes volt. Igaz annál láttam már rosszabbat is.
2020. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Létezik, egy be van zárva a fészerbe. Amikor kihozom a fészerből, akkor vele gyűjtöm össze a lehullott leveleket.
2020. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Leirhatnád a sztorikat..engem érdekel. Amúgy a rake lénynél maradva, nekem sok ismerősöm mondta, úgy érzik, éjjel figyeli őket valami, vagy valaki. Ilyenkor erős félelmet éreznek, és úgy gondolják, nincsenek egyedül. Érdekes dolgok ezek. Az igazság oda át van.
2020. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Mesélek szívesen. Írj rám nyugodtan ha gondolod és priviben elmesélem
2020. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi válasz, és senki fejébe még csak meg sem fordult, hogy maga ez a család is ugyanúgy a creepypasta része, szóval ők is csak kitalált karakterek, nem léteztek...
2020. ápr. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
Ha jól tudom akkor az 1500as évekből is vannak már feljegyzések a figyelőről, gondolom azok is csak kamuk mind.
2020. ápr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!