Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok a homunculus-ról...

Mit gondoltok a homunculus-ról? Van esélye, hogy létezik?

Figyelt kérdés
Aki nem ismerné, a lényeg, hogy a tyúktojásba emberi spermát fecskendezünk és egy fura izé fog kikelni a cuky kiscsibe helyett, nagyon érdekel a téma, de nem szeretném ha hülyeségeket irogatna valaki,nem vagyok benne biztos, mert sok ilyen videót láttam már de nem tudom hogy ez csak valami ügyes trükk vagy tényleg lehet benne valami

2016. nov. 22. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Na de magd is kipróbálhatod!
2016. nov. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kérek mindenkit, a kérdésre kell válaszolni ;)
2016. nov. 22. 20:58
 3/14 anonim ***** válasza:

A hal külsö megtermékenyítésű, a madarak -köztük a tyúkok- nem.

Az ember olyan messze áll rendszertanilag a madaraktól, hogy a kakas nem tud megtermékenyíteni embert, az ember ugyanúgy madarat.

A gyíkemberek sem úgy keletkeznek, hogy gyík tojásába emberi spermát fecskendeznek.

Ez már 21. nem pedig a 10÷16. század!

2016. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én már maszturbáltam tojással, és nem kelt ki belőle semmi utána.
2016. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
"Kérek mindenkit, a kérdésre kell válaszolni ;)" Mi a kaki?
2016. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 KecskeShajt újra! ***** válasza:
Belinkelhetnél pár videót, hogy legyen valami elképzelésünk.
2016. nov. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
[link] ebben avideóban beszélnek róla és meg is mutogatják
2016. nov. 23. 06:49
 8/14 anonim ***** válasza:

A "fura izé" az az embrió.

Ebben nincs semmi trükk, a tojás előzőleg a _kakas_ által lett megtermékenyítve. Amit kiszednek a tojásból, az egy kezdeti fejlődési fázisban lévő cuki kiscsirke.

Az ember genetikailag olyan messze áll a madaraktól, hogy lehetetlen egy ember-madár közös utód.

2016. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
baromság
2016. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 KecskeShajt újra! ***** válasza:

Megnéztem pár videót, ezek csirkék, a homonkuluszt egyébként is lombikban termékenyítik meg egy mesterséges környezetet teremtve neki.

[link]

[link]

Az alkimisták azon elképzeléséből indult ki, hogy az ember is képes embereket teremteni.

2016. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!