Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen démonok léteznek?

Milyen démonok léteznek?

Figyelt kérdés
Léteznek az egyház által is elismert, nyilvántartott démonok? Ezek egy másik dimenzióban léteznek? Kicsit hasonló lehet ez mint a Hellraiser-ben?

2020. máj. 2. 09:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Lèteznek de nem làthatòak mert az emberi testbe mennek ès ott nyomjàk tevèkenysègeiket. Egyèbkènt a sàtànizmus lètező problèma. Az emberek hozzàjàrultak ehhez az egészhez szóval sajnos emberi testbe zàrt dèmonok vannak többen itt . A pokol lentebbi dimenzioba vannak alattunk mert ott az alvilàg van nem belsō föld ahogy sokan hiszik. Nem puszi kedves lènyek èlnek odalent hanem kegyvesztett Lucifer àltali dèmonok , emberi lelkek. Ès itt fennt nèhàny vezetőben is megvannak a dèmonok jelenleg. Trump, kim jong , sok hìressèg ès celeb ennek szenteli az èletèt de viszont fogalmuk sincs hogy ōk dèmonok. Egyszerű embereket nem annyira szàlljàk meg mert onnan nem lehet irànyitani őket. Sajnàlom de az igazsàg itt így van. A koronavirus mestersèges kreàlt dèmonok àltali támadàs de mert erősitik önnmaguk hatalmàt a vilàg felett. Ennyi.
2020. máj. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%

A Spirituális Sátánisták is meg vannak tévesztve.

Ha Démont szeretnél idézni akkor ez a legmegfelelőbb módja.

[link]



Démonok pecsétjei és jellemzőik:

[link]

2020. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%

Amit a felettem lévő írt az egy nagy baromság...

1. emberek testét nem foglalhatják el.

2. ezen lévő síkunk megjelenésükkel nem tudnak birtokolni embereket.

3. a negatív lények is csak ideiglenesen szállják meg az embereket,de csak pont a leggyengébb és legkalacsonyabb frekvencián mozgó energiájú embereket.

legtöbbször a rossz idézésekből történnek rémes dolgok, mert buták az emberek. sokszor nem is szándékoznak megtámadni vagy ártani a megidézőnek. csak a buta idéző nem tudja h a portálban áll és a lény véletlenűl kerűl az emberi testbe- INVOKÁCIÓ.


a Démonidézéskor lehet a testedben és a testeden kívűl is. testben pszichikusan kommunikálnak- INVOKÁCIÓ.

testen kívüli megjelenés - EVOKÁCIÓ.


Angyalokat is lehet idézni. azoknak is vannak pecsétjeik. na és az kamu hogy ellenségek a démonok és az angyalok.

2020. máj. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

korona vírus--- hááát...az emberek nagyon buták h nem jönnek rá semmire sem. az emberek hátráltatják a másik embert. az emberek teszik tönkre a Földet.

nem emlékszik senki se az előző évi s főleg az öszi -téli hírekre???

túl sok az ember. a Föld egyre jobban tönkre megy a túlnépesedés miatt. Sok cigány nőt próbáltak úgy megműteni h ne szüljenek. sok más nőt is. csak nemigazán sikerült. erre nem emlékeztek?

plussz az Ausztrál tűzvész? a Csernobilban is tűz keletkezett s terjed a sugárzás világszerte, most meg földrengések stb. szándékosan fejlesztették ki a vírust h kevesebb legyen az emberiség. érdekes h a második hullámot meg tudják ítélni h majd ősszel lesz.... csak 2 millióan haltak meg. az még kevés. plussz úgyis megtriplázzák a halottak számát a szülésekkel. mert támogatják a négy gyerekes családokat. majd az 5, aztán a 6 stb. gyerekeseket. de ezzel eggyütt sokkal több vírust, kort stb-t fognak létrehozni. ne legyen gyerektámogatás s ne szaporodjanak el az emberek.

de az emberek az emberiség ellen vannnak. a gonosz jellemzés csak az emberekre vonatkozik s nem a démonokra.

de persze mindíg másra kell kenni a gonoszságot, a felelősséget és a bűnöket.

az emberek rákenik a dolgokat minden másra pl. démonokra. pedig pont h ők próbálják helyre rakni az emberek hibáit. mintha egy kisgyerek széttört volna minden törékeny és értékes tárgyat, majd a nagyobb bátjára keni az egészet. na éés ez a báttyus felvállalja a kisöccse hibáit és ő kapja a büntetést és neki kell mindent helyre hoznia.

kb. így képzeld el a dolgokat.

ez így van. de persze mindenki azt hisz amit csak akar.

2020. máj. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Shimm, szerintem kezeltesd magad, ez már kóros.
2020. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok sátánista és soha nem is foglalkoztam démonokkal, de valamiért úgy látszik érdekes vagyok számukra. Soha nem idéztem meg senkit, nem is érdekel az idézgetés.

Saját tapasztalatból írom, hogy Leviathan és Pazuzu létezik. Bár nem tudom, hogy ők az egyház által elismert démonok közé tartoznak vagy sem.

Igen egy másik síkon mozognak, Pazuzu barátságos, ahogy megkérdeztem a nevét egyből megmondta, de mivel még soha nem hallottam ezt a nevet, megkérdeztem, hogy ki az a Pazuzu, erre jött a válasz a démon király,nagyon furcsa hangja volt. Miután utána olvastam a neten 2 napig gondolkoztam, hogy most akkor mi is van, mert megoszlanak a vélemények róla. Nekem nem ártott.

Hellreiser gondolom egy film, még nem láttam.

2020. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

miért kéne az egyház véleménye s beleegyezése h egy Démon létezik-e vagy sem???????????????

az egyház csak az emberek álltal megalkotott dolog. az emberek pedig semmit sem tudnak.

nem fog létezni az amit az egyház kitalál és nem fog nem létezni ha az egyház nem ad rá jogosúltságot.



soha se értettem az embereket....

2020. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7# Gondolom a kérdező úgy értette ezt, hogy biztos van egy lista azokról a démonokról, akikel az egyház ördögűző papjai találkoztak már, én erre gondoltam, így fordítottam le magamnak a kérdést mikor olvastam.
2020. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Shimm, az első béli kelt oldalon található Démonidézés elég veszélyes, mert nem Sátánon keresztül történik. Érdekes, nekem nem kellett megidéznem, az Őrzőm mégis megjelenő nekem, és egyáltalán nem úgy nézett ki, mint a képen. A második linken gyakorlatilag a Démonlexikon van.
2020. máj. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ide is beírom h sok helyen az angyalokat is démonoknak nevezték. könyvekben jobb van csak most belinkelem ezt a pdf-et.

Ariel

Azrael

Cael

Danel

Gábriel

Jama

Mickael

stb.stb.stb. is benne vannak.


[link]



a sátáni imát egy grimoary démon paktumról lopták le, amit maguknak alakították ki. lásd ennek a pdf-ében Jamabiah megidézésében, amikor egy ember szerződést akar kötni egy Démonnal.


(amúgy Sátán: sokszor úgy tekintenek rám, mint egy küldöncre. a démonidézés elötti kérvényezésemet kérik valamiféle ima elnevezéseként. A Démonidézéseknél nem én felelek azért, hogy az adott meghívott Démon megjelenik-e a megidézőnek vagy sem. Szükségtelen az én kérvényezésem.)


vagy elhiszed vagy sem. de egy SS sem tud valójában Démont idézni. Nem valláshoz kötött dolog az idézés.

angyalokat is lehet idézni. semmi harc nem folyik közöttük.

2020. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!