Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tulpát létrehozni?

Tulpát létrehozni?

Figyelt kérdés

Érdekelne a dolog, de van pár kérdésem ezzel kapcsolatban.

- Ha tiszta jó szándékból hozom létre, akkor is lehetnek rossz tulajdonságai?

- Ellenem fordulhat akkor is, ha szeretem és minden negatív dologtól távol tartom?

- Meddig marad velem?

- Meg tud halni, vagy én semmisítem meg?

- Mindenképp muszáj megsemmisíteni?

- Ha ellenem fordul, hogyan végezhetek vele? (Nem szeretném, mert azt akarom, hogy bízzon bennem és tényleg nagyon szeretném, sosem bántanám)

- El tud hagyni, ha olyan kedve van?

- Mindenhová követni fog?

Aki létrehozott már ilyen lényt, mondana róla pár dolgot?

Előre is köszi.



2020. máj. 26. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Hogyan lehet "tiszta jó szándék" a tulpa koncepciója már eleve?

Létrehozol egy lényt és belekényszeríted egy adott helyzetbe. Ez inkább önző érdek, mint jó. Lényegében egy rabszolga lesz.

Azt nem tudom, hogy ellened-e fordulna, de így idő után nem fogod tudni kontrollálni.

Ha tényleg szeretni akarsz valamit, akkor keress valami létező dolgot, személyt és ő majd elfogad vagy sem. Rákényszeríteni másra a szeretet nem kúl.

2020. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit hiányos volt a kérdésem, de lényegében igazad van. Nem szeretném belekényszeríteni semmibe, nagyjából mint egy barát, úgy kezelném. Meg lennének a saját kis dolgai, illetve lennének dolgok amikben ő szintén örömét lelné azzal, hogy velem van. De az is lehet, hogy egyszerűen csak elegem van a karanténból :D
2020. máj. 26. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Ha ide jössz ilyen kérdést feltenni akkor egyáltalán nem való neked ez az egész téma, különösen nem a tulpa dolog.

Mire eljutnál oda hogy tulpával lenne dolgod addigra ilyen kérdéseknek nem lenne szabad megválaszolatlanul lennie.


Ez az egész amatőr mágia dolog olyan mint beállni a trágyasíló alá és hosszú bottal böködni a kapcsolótáblát.

Egyszer csak rád szakad egy tonna szar és akkor megint idejönnél feltenni a kérdést hogyan keveredj ki a szarból???

2020. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


A tulpáknak nincsen öntudata, csak egy beprogramozott lény. Azért fordul egy idő után ellened, mert nem kontrollálhatóak, nem tudnak gondolkodni és egy kicsit "megbomlanak".

Nem tudod őket megsemmisíteni, csak ignorálhatod őket és az agyad mélyére száműzheted őket, de eltűntetni sosem fogod tudni.

Nem tud elmenni, mivel te alkottad és tőled függ - kivéve ha többen osztoztok rajta és nagyon erős lesz. Ilyen ismert tulpa pl. Slenderman.


Mindenesetre, osztom az első válaszoló véleményét, ha társaságra van szükséged inkább legyen élő személy/állat és ne egy olyan entitás, amit nem tudsz kezelni.

2020. jún. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. jún. 4. 11:47
 6/6 anonim válasza:
Szia!Nem tudom hogy állsz ezzel a témával kapcsolatban de nekem van Tulpám és a barátomnak is és Redditen van egy csoportunk.Magyarokat kerestünk akiknek van.Vagyunk7en már.Az Én Tulpám már 5honapja meg van es olyan szinte jutottunk hogy képes vagyok Switchelni vele.Nem mondom nagyon fárasztó és kimerítő de valamiért nagyon fogékony vagyok erre.Ha érdekel esetleg valami írj nyugodtan.
2021. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!