Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki az Ördög valójában?

Ki az Ördög valójában?

Figyelt kérdés
Azt sikerült kiderítenem, hogy az ördög nem egyenlő Sátánnal sem Luciferrel. A kereszténység csak beleépítette a mitológiájába az ördög képét és nevezte el sátánnak. Engem az eredeti ősforrás érdekel, ami nem keresztény eredetű, hanem annál sokkal ősibb és nincs köze az ábrahámi tanításokhoz. Az ördög soha nem volt angyal és kicsit sem emberszerű lény.

2020. jún. 5. 17:08
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Tárgyat falhoz csapni nagyon sok ember kell. Előszöris csináljátok csak ketten vagy max 5-en.

De ne a régi társasággal. Vagyis nem tudom mi a konkrét módszer, nem muszáj leírnod, leírom én akár nyilvánosan, mire gondolok..

2020. jún. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Falhoz csapni valamit, rengeteg ember kell 50 talán, ha nem volt minimum ennyi akkor ugrattak
2020. jún. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
A helyzet az hogy előrébb jutni nem fogsz tudásilag, csak annyiban hogy tudod nem a materializmus a minden, de ezt a legtöbb ember alapból érzi. Ördög nincs, ti csak rákoncentráltatok valamire ami nem tagadta le önmagát xD
2020. jún. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Akkor miért rendelkezik önálló tudattal a megidézett entitás? Ha én irányítanám az adott tárgyat, tudnék róla. Amiről te írsz az a levitáció. Ehhez rengeteg gyakorlás szükséges. Én nem tanultam soha korábban tárgyakat lebegtetni. A szobában teljesen egyedül voltam, nem volt körülöttem senki. Én mindig egyedül idézek.
2020. jún. 6. 01:01
 25/37 anonim ***** válasza:

Lehet hogy letiltják a kérdést de leírhatok egy ilyen módszert, amitől látod hogy működik, ehhez nem kellenek az okkult társaid:)

De minimum 2 ember kell 3 jobb.

2020. jún. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Nincs semmilyen önálló tudat. Az te vagy és a tudatalatti tartalmad. Szerinted az nem elég? Lebecsülöd magad, tudod te ki vagy egyáltalán. Ne felj nem egy állathoz hasonló, attól kicsit furfangosabb valami.

Egy tipp: ne azt nézd mit mondanak mások, vagy mit olvasol..

Nézz helyette magadba, azt gyakorold. Ha neked jólesnek az idéző szertartásaitok csináld! De a célod az igazság megismerése, mint mindenkinek. Sok ember jól megvan az életével. Te nem. Én sem. Sokan. Keresünk valamit. Amit keresel az te magad vagy! Függetlenül a sérülékeny , húscafatokból álló testtől. Ha már tudod hogy nem a test vagy, ne ess a hibába hogy egy ördögszellem van a testen kívűl. .

2020. jún. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Amit most hiszel ( ördög)

Nevetni fogsz magadon és meglátod milyen fura a képzelet világa. Milyen könnyű beleélni magunkat dolgokba. Az emberiség természete hogy kialakítanak egy világot magukban. A való életünk is egy ilyen képzelet xD

2020. jún. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Azt teszel az életedbe ami jobban esik. Ha te egy ördög nevezetű entitást képzelsz bele, parancsolj megkapod :) Csak próba szinten tegyél valami mást. (Ne az okkult társaiddal, mert ők most ezen élvezkednek). Csak próbáld ki! Azt már elhiszed hogy vannak rejtélyes erők. Már csak azt kéne észrevenni hogy te töltöd meg.

Valaki szerint a világunk nem létezik, csak látszat es képzelet idő és tér nélkül..igazából ez a hindu vallás. Ezt nem nehéz elképzelni mivel a képzelezünket amugy sem gondoljuk térhez közöttnek , ha belegondolunk. Abban a vallásban sok egyértelmű, és átérezhető dolog van. Én katolikus léttemre Hindu vagyok. És értem hogy a képzelet csak illúzió. De felteszem a kérdést, amennyire abszurd a képzelet világa, attól jobban abszurd hogy egy ténylegesen fizikális világban énünk?

Melyik az abszurdabb? Most láthatod milyen az "ember"

2020. jún. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, teszik amit írsz. Nem tudom ennek okát, még ha nem is értek egyet veled, de tetszik amit írsz.
2020. jún. 6. 02:52
 30/37 anonim ***** válasza:

Nem baj az hogy nem értesz egyet, sőt ez azt mutatja hogy kezedben az irányítás:) A létezés egy misztikum!

A magunk keretei között szabadok vagyunk :) Nem baj az ha a kereteket megkérdőjelezzük, ahogy (vallások) mondják, hogy baj. Egy vallás sem köt! Sőt nem is léteznek! Csak akkor befolyásolnak ha beleéljük magunkat!

Legelöször ezt kell észtevenni! Ha ezt észrevettük( te már az egyik aspeltusból észrevetted!) Akkor rádöbbensz hogy a képzeletünk játéka ez, hiába a többi ember képzelgése, neked ahhoz nincs közöd..

2020. jún. 6. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!