Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit lehet tenni ha a lakás...

Mit lehet tenni ha a lakás egy szellemtanya ?

Figyelt kérdés
Ez nem vicc. Sajnos a nővérem kb 15 évvel ezelőtt az én szobámban ilyen szellemtáblával játszott a barátnőivel. Annyira emlékszem hogy a földön ültek és gyertyákat is gyújtottak. Valami történhetett mert abbahagyták. A nővérem utána elkezdett félni. Hogy arra ébred fojtogatta valami. Máskor az hogy a falon levő képek és rock együttesek poszterei nézik őt. Durva változásokon ment keresztül. Elkezdett hiányozni az iskolából , ivott , drogokhoz nyúlt. Azóta felszínes lett és anyagias. Haragban vagyunk 10 en éve. De ez most nem lényeg. Az eset óta rengeteg megmagyarázhatatlan esemény történt otthon. El romlottak lámpák , elektromos készülékek. Mikro fura hangon megszólalt, nyekergett ágy , leesett fakanál, meghalt nagyapánk, távirányítós autó elkezdett mozogni az ejjel közepén úgy , hogy elem nem volt benne. Villám csapott a házba (tönkre ment egy csomó műszaki cikk), kutyák haltak meg fiatalon, egy macska is meghalt olyan betegséggel amit a tapasztalt állat kórház is csak nézett hogy mit találtak benne és csak az altatást javasolta. Most 9 hónapon belül meghalt az édesanyánk és apánk is. Mindkettő kórházban de váratlanul - előjel nélkül. Már anyánk halála után jött egy új jelenség a kopogás. Ez apu halálát követően még erősebb lett. Mit lehet ténylegesen csinálni hogy itt maradt lelkek elmenjenek? Szerintem ez a család már alaposan megjárta a 15 évben a Nővérem hibáját. Füstölő elég lehet egy lakás megtísztitasahoz vagy ezzel csak begurulnak a szellemek ?

#szellem #félelem #Valós történések
2020. jún. 7. 12:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
92%

WOW! Ez durva. Eddig csak filmekben láttam ilyeneket. De most, hogy ezt elolvastam... Hát ez elképesztő. Nem tudom mit kell ilyenkor tenni. Nyilván te a megoldásra vagy kíváncsi és nem arra, hogy ki nem tudja mit kell tenni.

Hogy azért írjak is valamit:


A szellemek mindenkinél ott vannak, csak egyesek azért nem veszik észre, mert nem félnek tőlük vagy nem érdeklik egyszerűen. Ezek ebből táplálkoznak, hogyha megtudnak félemlíteni, majd végül a halálba kergetnek. Ne hagyd őket, hogy szórakozzanak.

Még azt tudnám ajánlani, hogy költözz el, hívj papot. A szokásos dolgok.

Ennél jobban nem tudok segíteni. Nem nagyon értek az ilyenekhez.

Remélem tudtam írni valami hasznosat.

2020. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
49%

Kivel élsz eggyütt? Szüleiddel, pároddal,egyedül?

Mert ha veszekedtek akkor ez ,,vonzza" oda a szellemet/szellemeket vagy lelket/lelkeket

És ne félj!(állítólag ebből ,,táplálkoznak" a félelem és veszekedés) Lehet hogy lélekvándorlás történt testvéreddel (a lélek kívánja a drogot, alkoholt, stb.)


És Ehhez én nem nagyon értek sjnálom :(

2020. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
56%

Szia!


Szakértőként itt csak egyet tehetsz, és ez az "Átruházás".

A lakást át kell íratnod a nevemre, így a gonosz erők elengednék, és felém, az új tulaj felé irányulnak majd. De én profi vagyok, és kiirtom majd őket.


Ha tudok, segítek! Beszéld meg a családdal, ügyvédet viszek!

2020. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Három hete halt meg apu. Jelenleg egyedül élek azóta a lakásban.
2020. jún. 7. 13:25
 5/12 anonim válasza:
46%

Túl sok szellemes filmet néztél (ez a szellemidézős történet nagyon klisé)..

Máshol is elromlanak az elektronikai készülék, történik villámcsapás. Valamit írhatnál, ami tényleg igazolja. A kopogást is ezer dolog okozhatja.


Sajnálom, hogy így alakult az életed, de nem szellemekben kéne hinni, mindenkivel történik sajnos rossz dolog.

2020. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Én lehet inkább hívének pár szakit, hogy megnézzék mi okozza a kopogast...talán a lelked is megnyugdna

Szerintem amit leírtál csak sajnálatos balszerencsék sorozata

2020. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%
Teljesen átérzem. Nekünk az albi volt ilyen. Kanál csörömpölés a poharakban, úgyhogy senki nem volt ott, hangok stb. Ezeket nem egyedül tapasztaltam. Úgy tudom a ház felszentelése segít. Pap szentelt vízzel meglocsolja a sarkokat, vagy ilyesmi. Nem alkalmaztuk.
2020. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
93%

A nővéreddel kapcsolatos dolgok nekem sokkal inkább tűnnek skizofrénia, disszociativ személyiségzavar, vagy akár enyhe szociopátia vagy asperger szindróma korai jeleinek mint szellemjárásnak.


Az elektromos berendezések elromlanak, az önmagában nem túl extrém, valószínűleg valamelyik áramkör hibás a házban, ezt pl. akár a villámcsapás is előidézhette, ami szintén elég gyakori dolog. A háziállatok sorozatos halála, gyakoribb jelenség mint gondolnád. Úgy kezdődik hogy egy adott állat megfertőződik valamilyen féreggel, baktériummal, vagy vírussal, ami aztán az állat ürülékében, nyálában, vagy szőrében tovább élősködik, és megkapja a következő házikedvenc, ami tovább hordozza a patogént, és tovább adja valamilyen úton az utána következőnek.

A szülők és a nagyszülők sajnálatos halála, olyan dolog ami előfordul, illetve ha a szüleid elég idősek voltak, az ő haláluk sem feltétlenül természet feletti dolog, hanem valami ami gyakorta megesik, és amit sok faktor okozhat.


A kopogás, rágcsálótól kezdve (ami a bolhákkal terjedő fertőzéseken át szintén megmagyarázhatja az állatok halálát) sokminden lehet, egyenesen a téged ért, hatalmas mértékű mentális stressz hatására kialakult halucinációkig.


A távirányitós kisautó tűnt a leg természetfelettibbnek az egészben.


Ezekből levonva, nem igazán látok jelentős természetfeletti vonalat a történésekben.

2020. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Füstölő,zsálya, krisályok a sarokoba,álomfogó.


Levendulás spray a párnára, pohár víz az ágy mellé.


Tükör ne legyen a szobában.

2020. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Keresztet is tehetsz, attól, hogy te nem hiszel benne. Ismerősnek utolsó megoldásként ezt ajánlotta egy érzékelő-kommunikáló-űző.

És gyújts fehér gyertyát. De meg is kérheted őket, mondd ki, hogy hagyjanak békén, ne csinálják ezt.

2020. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!