Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt egy gyerekszellem a régi...

Puffinlekvár kérdése:

Volt egy gyerekszellem a régi sulimban,mostanában sokat gondolok rá! Látók! Ott van még? Tudnék neki segíteni továbblépni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 15. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Hűha, az nem semmi 0: Hogyan vetéttek észre? Hogy nézett ki? Leirhatnád a sztorit.
2020. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Ezen pszichiáter tud segíteni.
2020. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

És most a látók nézzenek át minden iskolát? Mert szegényeknek nem mondtad el, hogy ez melyik iskola.

Arcom leteszem komolyan :D :D xD

2020. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kicsit sok horrort nézel.
2020. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Nézem.

Nem egészen úgy van az ahogy elképzelted, de legalább nem csak kamu a kérdésed mint általában az ilyenek.

Még ott van és lesz is még jó ideig.

Nem tudnál neki segíteni, ahhoz egyrészt hallanod kéne őt és jó pszichológusi tudással kéne rendelkezz, másrészt nyitottnak kéne lenni, ami nem.

2020. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm,barátom felesége, könyvelő,értelmes ,okos nő. Egy hosszabb baráti beszélgetés végén elmondta ,hogy lát lelkeket. Van amelyikkel beszél is van akivel nem tud.


Én hittem neki.

2020. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy okos könyvelő is lehet skizofrén. :D
2020. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szeretnék pszichológiailag is fejlődni,igen,bár a nyitottság részét most nem igen értem, ha bővebben kifejtenéd, megköszönöm!

Köszi a válaszodat. Sejtettem, hogy ott van,bár jobban örültem volna,ha nem,ha tovább lépett volna... Nem tud más sem segíteni? Olyan jó lenne.

2020. jún. 18. 11:34
 9/10 A kérdező kommentje:

Egyébként szeretem a horrort,de ebben nem igazán volt horror- elem.

Nem bántott,dehogyis,csak mi kiváncsi gyerekek voltunk és ettől is különlegesebbnek éreztük magunkat,hogy felveszi velünk a kapcsolatot! Csak szegénytől mindig jelet kunyeráltunk,biztos fárasztó lehet az ilyesmi.

Szerintem maradt bennünk fogékonyság a túlvilágra(? Nem tudom,helytálló-e a kifejezés.)

Bár nekem pl a gyermekkorom 90%-a elveszett a tudatomból,tudatlattiban biztosan megvannak az emlékek,néha eltöprengek,miért,mi történt,de arra jutok,jobb ez így,ha kell,idővel felbukkannak azok az emlékek.

Semmi horrorit nem tett és nem is volt az a célom,hogy na most figyeljenek rám,már nem érzem magam ettől különlegesnek, de hálás vagyok,mert mások ugye bemagyarázzák,hogy ezek racionálisan meg vannak indokolva. Egészen más a felfogás ugye,ha valaki csak azt hiszi el,amit lát. Mondjuk én sosem "esek neki" valakinek,mert nem hisz a túlvilágban akár. Mindenki azt hisz el,amit akar, tud,szeretne, amire fel van készülve.

Igazából a pszichiáter/pszichológus már a dejavu-t is csak érzéki csalódásnak magyarázza,ha csak a tudomány részét veszi,nincs spirituális meggyőződése.

Biztosan nem beszélgetnék erről olyannal,aki diliházba akar csukni.

2020. jún. 18. 11:47
 10/10 A kérdező kommentje:

A látó pont azért látó,hogy azokból az információkból,amiket leírtam, rá tud meditálni, én is próbálkoztam és éreztem,de mivel én kb másodszor próbáltam ráérezni helyszínre, megkérdeztem,hátha valaki gyakorlottabb, járatosabb ezügyben.

Igazából rajta szeretnék segíteni, a lelken.

2020. jún. 18. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!