Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet kapcsolatba...

Hogyan lehet kapcsolatba lépni azzal a bizonyos őrangyallal?

Figyelt kérdés

Már sokan írtak ilyen őrangyalos kérdéseket és valaki írta válasznak, hogy kapcsolatba lehet lépni vele. Írták rá, hogy szólítani kell, de hogyan? Segítenétek?


Aki nem hisz ezekben inkább ne írjon...


2010. máj. 4. 16:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
37%

Sms a 1347-re ebben a formában: név_őrangyal (pl. jutka_őangyal) Ezután elküldjük az Ön személyes őrangyalának a személyes mobilszámát, amin kaqpcsolatba léphet vele!

A szolgáltatás díja: 375 Ft.+ÁFA

2010. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%

Szólj hozzájuk olysképpen,ahogyan Istenhez is szoktak imádkozni.Ha nem tudod az angyalod nevét,szólítsd egyszerűen őrangyalnak,csak az a lényeg,hogy kedvesen,tisztelettel szólítsd meg,bármikor kérheted,hogy segítsen neked,hisz azért van melleted,számára az az öröm,ha szólítod és kéred a segítségét,útmutatásait.


Mondok egy érdekes példát:Egy időben gyakran még séta közben is beszéltem angyalkámhoz.Egy ilyen séta alkalmával is kértem,hogy vezessen ,segítsen nekem és miközben ezt mondogattam,minden látható ok nélkül letértem a kibetonozott kis keskeny útról,és mellette mentem a fűben,mintha valaki leszorított volna az útról.Meg is lepődtem magamon,hogy miért csináltam ezt?De hirtelen újabb meglepetés következett:egy biciklis suhant el mellettem,nagy sebességgel.Ha nem térek le az útról,szerintem simán nekem jött volna.

De nem ez az egyetlen eset,hogy tapasztaltam,valóban segít,csak kérni kell és persze hinni benne.

2010. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
28%
Orangyal@freemail.hu
2010. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
20%
ELmondom neked! Kezd el simogatni a fejed felett a "levegöt" ott van az angyal. Közben mondd el hogy mit szeretnél! SZabad ég alatt kell csinálni feltétleül! Sok sikert.
2010. máj. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
12%

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:09


Ti ezt be is veszitek? Gratulálok ! Magyarország én igy szeretlek!

2010. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
26%

Majd segítek! Láttam ma a Batmant a Tescóba, épp szárnyat vett, meg nokedlit, meg farhátat.

Majd ő üzen neki hogy gyüjjön má elő és véggyen má be téged a gonosztu No Para

2010. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán szólítsd meg, esetleg kérdezd meg a nevét, vagy csak te találj ki neki valami nevet, és akkor úgy hívhatod. Ha kérni akarsz tőle valamit, akkor kérj, és utána köszönd is meg. :)

Egyébként le is rajzolhatod. Most mindegy, hogy amúgy tudsz-e rajzolni... Ha úgy érzed, kapcsolatban vagy vele, kezdj el rajzolni, de ne tudatosan, hanem hagyd, hogy csak "irányítsa" a ceruzád. A végkifejletet meg nézd meg, őt ábrázolja. Bár, az ilyen lényeket, akiknek nincs fizikai testük nehéz lerajzolni, és csak szimbolikus alakban lehet, de azért próbáld meg. Remélem sikerül. :))

2010. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%

16:46

17:12

17:21

A kérdező kérése volt, hogy aki nem hisz benne, ne írjon. Akkor minek álltok le baromságot írni? Nem vagyok hívő, de nem cikizem le azt, aki hisz Istenben. Ahogy azoknak sem szólok be, akik bármilyen természetfelettiben hisznek. Mindig megkérdezem, most is: minek látogatjátok ezt a kategóriát? Perverzió, vagy egyfajta kielégülés a másik meggyőződésének leugatása? Mindenki hisz valamiben! És mindenkinek joga van eldönteni, hogy miben. Kigúnyolni meg gyökérség!!!

2010. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
42%
17:49 vagyok. A véleményem az előttem író 17:48-nak is szól. A családfádon te vagy a gyökér!!!
2010. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
21%
17:49 Igen egyfajta kielégülés :) :P
2010. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!