Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van itt vámpír???????????????????

Van itt vámpír???????????????????

Figyelt kérdés

Megnéztem az Alkonyat összes részét, olvastam is a könyveket. A napokban fejeztem be a Vámpírnaplók sorozatot, illetve elkezdtem az ahhoz kapcsolódó (The Originals című) melléksorozatot.

Rájöttem, hogy nagyjából céltalan az életem...VAGYIS NEM! VÁMPÍR SZERETNÉK LENNI!!!!!!!!

Valaki légyszíves megtenné és átváltoztat?

KÖSZI!



2020. jún. 26. 11:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Inkább legyél vámpírvadász. Sem a Winchester fivérek, sem Van Helsing nemnbírja már a strapát.


[link]


Ha sikeresen teljesíted ezen tesztet, azonnal küldjük a pack-ot amit minden vámpírirtónak birtokolnia illik.


Ja a fentebb említett hunterek is minimum 89%-ot értek el.

2020. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem bírja már
2020. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
83%
ELENA NEE!
2020. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%
Nincs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2020. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Tabbouleh ***** válasza:
Egyeztethetünk időpontot.
2020. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Be ajánl hatlak egynél például az anyám elég vérszomjas vámpír de ha vérfarkas kell hívd az apám amúgy láttad -e az Underworldöt? mindegy amúgy nem tudom de egyszer még az iskolában az egyik osztálytársamon az összes tünet meg volt nyomoztunk utána de semmi sok de sikert a vámpírsághoz !!!!!!!!!👻💀
2020. dec. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!