Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek földönkívüliekben?

Léteznek földönkívüliekben?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy lehet velük kapcsolatba lépni? Milyenek? Mire képesek? Ez egy komoly kérdés, tényleg érdekel!

2020. júl. 9. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
A Föld körül keringenek,ilyen fura intellligens lények.És azokról a fura műszereikről a tévébe bekerül az adás.Ez a tömegpustító fegyverük.Kiírtják az emberek agysejtjeit,megőrjitik az embereket és minden hülyeséget elhisznek és egymás ellen támadnak.Önmagát leigázza az emberiség.
2020. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdésben a -ben, véletlen.
2020. júl. 9. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem.Amiket látnak űrhajókat,azok valójában tesztelés alatt álló repülő szerkezetek lehetnek,melyet titokban fejlesztenek a nagyhatalmak.Csak azt adják be a népnek,hogy földönkívűliek voltak.Kisebb koromban én is hittem bennük,de most már így látom.Sose volt egyértelmű bizonyíték,úgy tudom.
2020. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Hiszek abban, hogy nemcsak a Földön van élet. Olyan nagy a világegyetem, hogy elképzelhetetlen, hogy csak itt legyen élet.

Nem lehet velük kapcsolatba lépni egyenlőre.

Bármilyenek lehet. Mivel még senki sem lépett velük kapcsolatban, így nem lehet tudni.

Olvass sci-fi-ket :)

2020. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te is az vagy, nem?
2020. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vannak a reptoidok ők gonoszak
2020. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!