Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet szellemet idézni?

Hogyan lehet szellemet idézni?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek a veszélyes és ehhez hasonló stb válaszok, akár privátban is küldhetitek.

2020. júl. 23. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Engem is érdekelne xd
2020. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
30%
Én nem hiszek a szellemekben, ezért abban sem, hogy meg lehet őket idézni. De vannak akik elvileg látják őket és beszélnek velük.
2020. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sehogy ne próbálkozz vele. Nem jó az ilyesmivel játszani.
2020. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Szellemek létezésére semmi bizonyíték, vagy hiteles tapasztalat nincsen, tehát megidézni sem tudjuk őket. Ne csinálj hülyét magadból meg ne pazarold az idődet/energiádat ilyen hülyeségre
2020. júl. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szellemidézés melyik formája ?


Az mikor változtatni akarsz az életeden tanulással és tiszteletet tanúsítva bevonzol az életébe egy tudattal rendelkező energiát.


Vagy a halott idézés, aminek a vége megfelelő szakértelem nélkül tragédia lehet ?


De igen, sok tanulással mind a két fajta idézéssel láthatsz más entitást, de ez úgy működik, mintha emberekkel építenél kapcsolatot, mert ezeknek is tudatuk van. És mint mondtam halott idézésbe ne kezdj bele. Mert ennek halál is lehet a vége, és őrület is.

2021. jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!