Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Halottatok már a Kömlői...

Halottatok már a Kömlői féllábú patkány fiú legendájáról?

Figyelt kérdés

A környékbeli idősebb emberek gyakran mesélnek egy történetet ami a szovjet időkben kelt lábra egyesek szerint csak legenda de mások pedig hisznek benne és állítják a létezését, a történet szerint a környéken időnként megfigyeltek egy nagy patkány emberre emlékeztető alakot a sötétben.

Szerintetek valós? Valaki hallott erről bármit már esetleg maga is találkozott vele?



2020. aug. 18. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Most már igen
2020. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
64%
Jesszusom, vele én is találkoztam.
2020. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
A féllábú részét nem értem, de életemben először hallok róla
2020. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
72%
Szerintem te Chucky Cheese-t láttad XD
2020. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
91%

Azért féllábú mert a gyereket akit elvittek a szovjetek 1970-ben neki hiányzott a bal lába.

És a gyerek anyja mikor először találkozott a "szörnnyel" 1971-ben a saját fia jutott róla eszébe mert, neki is hiányzott a lába.

Akkor időben sok gyereket elvittek egy laktanya szerűségebe ahol kisérleteztek rajtuk. Így nem csoda hogy az anya azt hitte az elűnt gyereke az.


Egyébként lehet valós is mert mikor először felbukkant 71-ben ellepték a ruszki katonák a falult és hónapokig kutattak utána.

Az elmúlt 50 évben többször is látták, legutóbb 2012-ben.

Sőt a 90-es években egyszer emberre is támadt de már nem egyedül

volt hanem 2 nagy példány meg 2 kicsi. Ekkor a falusiak vadászni kezdtek rájuk az egyik kicsit elvileg el is

fogták de csak agyanverték és elégették a tetemet.

2020. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
89%
2013-ban kb 40 kilóméterrel arrébb egy másik faluban egy idős nőt találtak a tyúkolnál akinek letépte valami a karját, soha nem jöttek rá hogy mi volt. Vaddisznót meg rókára gyanakodtak de egyikre sem volt bizonyíték.
2020. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
88%

Elég érdekes mert 71-ben mikor látták akkor is egy este a tyúkolnál ette nyersen az csirkét, és mikor emberre támadt a kezét kezdte el harapdálni.

Itt lényegében a tyúkól is meg van és a kéztámadás is, tehát akár össze is függhet a dolog.

2020. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Én arra lakom de ezekről a büdöséletbe nem hallottam.
2020. aug. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Arról, aki Határtető és Mánfa közt csámborog?

Ő hordja szét a konténerekből a szemetet - és azok az illegális szemétlerakók.

Nagyon ritkán látni, kevesen találkoznak vele, ugyanis ott nincs kocsma, ezért ritka a csontrészeg pógár.

2020. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 welcome válasza:
Üdv. Tudom nem ide illik, de azért megszeretném kérdezni hátha kapok rá választ hogy Mánfa lakhatásilag milyen környék??
2021. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!