Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az ördög bántana ha én valami...

Az ördög bántana ha én valami "gonosz" dolgot tennék vele vagy jutalmazna inkább mert gonosz vagyok?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha kiszúrok vele az gonoszság, például beleszúrok a s-ggébe egy jókora tüzes vasvillát. Mit tenne akkor velem, jutalmazna vagy megölne?
2020. aug. 31. 22:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%
Az ördög nem létezik. :P
2020. aug. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha az embernek nem volna őrangyala vagy nem hallgatna rá, eléggé gyorsan pórul járna és sorra érné a balszerencse.. Kérdezd meg az őrangyalodat nem véd-e olyan sokszor téged meg?

+hallgass a lelkiismeretedre.. és tedd azt ami nyugalmat add belül..

2020. szept. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%

Az ördögöt nem tudod büntetni,ő maga a büntetès.

Amúgy is csak azt vennè èszre,ha ártatlanságot büntetsz

a "vasvilláddal" ,de ez így olyan mintha az erdőtűz vèlemèny èrdekelne azèrt,mert meggyújtasz egy gyufát a közepèn...

2020. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ketamin
2020. szept. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!