Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan váljak sellővé?

Hogyan váljak sellővé?

Figyelt kérdés
Létszi segítsetek hogyan váljak sellővé nagyon, de nagyon szeretném hogy sellő legyek! Ez az én legeslegfőbb vágyam, ez az álmom minden este csak is erről álmodom. Aki tudja, hogy kell átváltozni létszi segítsen!!!

2020. szept. 20. 17:58
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
72%
Szerintem kérdezd meg a H2O szereplőit, hátha tudnak segíteni :DD
2020. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
95%

Tudom hogy lehetsz sellő figyelj!

Annyi az egész hogy a naptárban megnézed mikor van telihold és telihold napján este menny bele egy nagyobb vízbe, tóba,folyóba vagy ami éppen közel van hozzád, ha nincs akkor a fürdőkádba de csak ha van ablak ahol be tud sütni a hold!

A vízben állj oda ahol a hold sugara rád ér, ha a kádban fürdesz nézz ki a holdra! Csukd be a szemed és gondolj arra nagyon erősen hogy sellő szeretnél lenni. Na hát ennyi!

De nem azonnal leszel sellő! Eltart 3 napig az átváltozás.

Én is sellő vagyok, de sellőnek lenni nem is olyan könnyű, suliban veszélyes. VIGYÁZZ a titokra. Nah szia!

2020. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm! Hogyan tudod ezt titokban tartani? Milyen időnként szoktál átváltozni? Mikor átváltozol, akkor bikini is van hozzá? Milyen színű az uszonyod? Ha átváltozok akkor ha vízhez érek mindig átváltozok sellővé? Ha már nem akarok sellő lenni ezt a folyamatot vissza lehet csinálni?
2020. szept. 20. 18:26
 4/47 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy milyen a kaja az ideggondozóban?
2020. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
84%
Azután már csak orális élvezet lesz axt ugye tudod?
2020. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim válasza:
82%
Én kajakra nem tudom eldönteni, hogy a kérdező poénnak szánta vagy komoly a kérdés.
2020. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 B.Feco válasza:
90%

Ha a 2-es tanácsa ès módszere nem vállna be (egyèbkènt amit leírt teljesen úgy működik) akkor itt egy másik lehetősèg:

Vègy egy halat( jelen esetben Mind1, hogy èl-e mèg) ès jól kend be vele a bőröd minden reggel 12napig. Fontos, hogy nem szabad lemosni nap közben az èrtèkes anyagokat magadról. Ennek a módszernek mindenkèppen működnie kell!

2020. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
77%
Műtesd át magad! Kyle apjából is így lett zsiffin.
2020. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
74%

Sellő nem lehetsz, annak születni kell.

Én sellő vagyok, 142 éves. Persze senki nem fogja elhinni, ami nem is baj, csak mosolygok rajta, ha őrültnek néznek. Mióta köztetek élek, több embernek is elmondtam, hogy mi vagyok, persze egy kivételével senki nem hitte el.

Az emberek nem járnak nyitott szemmel, már gyermekkorban becsukják a harmadik szemüket. Ezért nem tudják, illetve nem akarják észrevenni a körülöttük élő számos lényt, akikkel megosztják a Földet, de akikben nem hisznek, dajkamesének tartják őket.

Vámpírok, koboldok, pixik és erdei tündérek számos faja stb. Mind itt élnek, csak nem látjátok őket, mert csukva van a harmadik szemetek.

Akkor sem hiszitek el, ha előttetek áll, mert úgy van kondicionálva az elmétek, hogy kizárja a valóságot, egy mátrixban éltek. Ezért bátran elmondhatom akárkinek, henceghetek vele, hogy mi vagyok, mert úgy sem hiszi el.

Itt élek jelenleg köztetek, mert elkövettem valamit, amiért egy időre az emberek közé száműztek, ha lejár az időm, visszatérhetek az enyéim közé. Tanító jelleggel is élnek sellők emberi alakban a szárazföldön, de a legtöbben, mint én is, büntetésből. Igaz, vannak olyan sellők és szirének is, akik önszántukból maradnak itt egy szerelem miatt, ők, ha lemondanak a sellő létről, soha nem térhetnek vissza közénk.

Egyszer én is majdnem elgyengültem, de látva az emberek világát, csak egy vágyam van, minél hamarabb visszatérni a világomba, ahol nincs sem háború, sem pénz, sem erőszak, sem betegség.

Nem kérek privátot.

2020. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
91%
9-es én elhiszem, hogy sellő vagy. Megkérdezhetem, hogy miért száműztek téged az emberek világába?
2020. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!