Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan váljak sellővé?

Hogyan váljak sellővé?

Figyelt kérdés
Létszi segítsetek hogyan váljak sellővé nagyon, de nagyon szeretném hogy sellő legyek! Ez az én legeslegfőbb vágyam, ez az álmom minden este csak is erről álmodom. Aki tudja, hogy kell átváltozni létszi segítsen!!!

2020. szept. 20. 17:58
1 2 3 4 5
 21/47 anonim válasza:
100%
20-as, Dél-Dalmácia partjainál van a falunk. De te oda úgy sem jutsz be.
2020. szept. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
0%

és 8 év alatt nem lelted meg? udvarók azért csak voltak.

ja, és apáddal mi lett legalább 1912 ben születtél, ha veletek maradt az akkori etikettet tanultad a földi életről, ami mára jócskán megváltozott, ugyan ez anyudnál is, akkor hogyan találtok párt?

2020. szept. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg elég szánalmas, hogy mindenki sellőnek képzeli magát, de főleg az, hogy azt hiszitek csak úgy bárki átváltozhat. Sellőnek születni kell! Én őszintén, félig az vagyok. Ezt csak azért írom le mert úgysem hiszi el senki.

Édesanyám sellő volt (a tengerben él és soha nincs lába, csak hogy tisztázzuk). Az apám ember volt.

Én csak akkor vagyok sellő ha vízbe megyek, de persze csak ha sós vízbe! Ez elég lényeges.

2020. szept. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
te #19 és #21 vagy, vagy egy másik?
2020. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
53%

ja, igen nehéz hinni, de a kíváncsiság az megvan. Szóval a 100 év alatti etikett a szárazon sokat változott, hogy sajátítottad el? Jóatyád az ember tanított míg élt. vagy ellested?

Nyilván más az erkölcs és az etikett a mélyben, de van e olyan pergős mint a földön...s valljuk be a dédi Goethe korára tehető az meg igazán más világ volt.Szóval alenti élet jóvall lassabban fejlődik. jóllátom?


#23 és hogy sodorták össze a hullámok őket?

2020. szept. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim válasza:
95%

19-es és 21-es vagyok.

Már írtam hogy megy, mikor ivarérettek leszünk a 100. életévünkben akkor van egy beavatás és el kell menni apát keresni. Így csinálta anyum és így a nagyim is. Keresett egy apát, ő nem tudta, hogy sellő, összehozzák a gyereket és ennyi. A sellő visszamegy a tengerbe az ember marad a szárazföldön és éli az életét tovább.

A földi életre felkészítenek minket kiskortól kezdve.

2020. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
68%
Jézusom, mi ez a beszélgetés?! :O Hogy kerültem én ide? xD
2020. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim válasza:
27%

Hát, az biztos, hogy meglepő válaszok vannak.


Valaki írhatna a tudományos oldaláról,mert azon kívül mindenről szó volt. Holott tudtommal dokumentumfilmek is készültek róla.

2020. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
Én is sellő vagyok De tényleg. Én otthon lettem sellő. Na ugy lettem sellő hogy teliholdkór bevizeztem a testem és bele néztem a holdba 20mp-ig és erősen azt kívántam "bárcsak sellő lennék!" Ezután lefeküdtem aludni és azt álmodtam hogy sellő vagyok és más sellők is voltak ott. Az egyiken valamilyen korona volt kagylóból és azt mondta nekem hogy teljesülni fog a kívánságom csak akarjam erősen! Reggel nem akartam elhinni hogy ez igaz és hogy azt mondták sellő leszek! Unatkoztam otthon és engedtem a kádba vizet és beszálltam a kádba és ezután 20mp múlva elkezd bugyogni alattam a víz és azután 10másodpercel át is változtam és ugy vettem észre mikor ki akartam szállni!! Nagyon megijedtem! De utána rögtön megnyugodtam. Jelenleg 3 erőm van. EZ EGYÁLTALÁN NEM JÁTÉK! Sellők léteznek mindenki higgye el ez nem mese.
2020. szept. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
0%

28 aminek a kisbetűs részében szerepel a fikció kifejezés.


tudományos oldalon tudtommal nincs bizonyíték.


A sellők olyanok mint a sárkányok, tündérek, és a szarvakkal rendelkező emberszabásúak...ördögök/démonok, onik, busók (erdei szellemek).

Azaz számos (akár egymástól független) kultúrában hasonló megjelenéssel szereplő mitikus lények.

s emiatt is érdekes, léteznek vagy léteztek e egykor.

2020. szept. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!