Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan váljak sellővé?

Hogyan váljak sellővé?

Figyelt kérdés
Létszi segítsetek hogyan váljak sellővé nagyon, de nagyon szeretném hogy sellő legyek! Ez az én legeslegfőbb vágyam, ez az álmom minden este csak is erről álmodom. Aki tudja, hogy kell átváltozni létszi segítsen!!!

2020. szept. 20. 17:58
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
75%

Én sellő vagyok!

Úgy lettem sellő hogy szüleimmel nyaralni mentünk. Este a tengerbe mentem úszni. Úszás közbe elsodródtam nagyon messze a parttól. Már azt hittem hogy megfulladok és sírtam mikor a hold megvilágította a vizet és elkezdett forrni és 5 másodpercen belül sellő lettem.

Uszonyom sárga színű.

Varázserőm is van: fagyasztás, forralás és víz mozgatás.

Suliban is többször varázsoltam és sajna már le is lepeleződtem mikor az egyik osztálytársam egy fiú leöntött egy pohár vízzel poénból.

Persze azért jóám sellőnek lenni de mikor telohold van rossz mert egész éjjel forró vagyok.

2020. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
54%
Keress egy barlangot, ahova besüt a telihold. Aztán vigyázz nehogy víz érjen mások előtt.
2020. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
55%
Sellők már kihaltak. Az pedig baromság, hogy beülsz a kádba a holdba nézel és sellő leszel.
2020. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
80%

10-es Nem hiszel nekem, mert nem nyílt ki a harmadik szemed, így mindig marad benned kétely, ami megakadályoz, hogy lásd a dolgokat teljes valójukban, a téged körülvevő szellemvilágot például. Sokan mondják, hogy hisznek, sokan hiszik, hogy hisznek, de kevesen képesek ténylegesen érzékelni azt, amit természetfelettinek neveztek, pedig nem az, csak nem tudjátok, hogy működik. De aki ide eljut, az már nem hisz, hanem tud.

Arra pedig nincsen kifejezésetek, amiért száműztek, mert a mi társadalmunk más morális elv alapján szerveződik, nálunk nincs sem lopás, sem erőszak, életet pedig elképzelhetetlen elvenni. Más vétkeink vannak.

2020. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
61%

A diliházban két bolond pókerezik. Az egyik felkiált:

-Sakk!

Mire a másik:

- Te gyagyás, mióta van a dominóban szabadrúgás?

Kb. hasonlóan értelmesnek találom a kérdést, meg 1-2 választ is.🤣🤣🤣

Szép estét!

2020. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
48%

szegényt partra vetették a hullámok....10 miért ne híhetné el neked s honnét tudod, hogy hogyan áll a 3. szeme?

sellők, emberek, halandók, a földi lét korlátjainak a rabjai...


Kérdező ha erről álmodsz figyeld meg miként mozogsz ott. Nagy valószínűséggel van benne egy-két hasznos tipp amit az életben is alkalmazhatsz, járj úszni ha időd engedi, hallgasd a vizet.

2020. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
30%
Annak születni kell.
2020. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
49%
Van sellőruha a jelmezboltban. Vedd fel.
2020. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim válasza:
89%

Sziasztok! Én születésem óta sellő vagyok.

Hihetetlen mennyi tévhitek keringenek itt rólunk :D A sellőknek semmi köze a teliholdhoz XD Senki sem lesz sellő csak azért mert valami csodabarlangban úszkált. Sellőnek születni kell.

Szerintem itt én vagyok az egyetlen igazi sellő! Nagyon szívesen megmutatnám magam, de TILOS és súlyos büntetés jár érte! Csak itt írhatom le mert nem vagyok felismerhető! Azonban ha megmutatnám magam sellőként vagy elárulnám az óceáni nevem az tilos. Így is folyamatosan szűkül az élőhelyünk és vadásznak ránk az emberek.

Hogy mit keresek akkor itt? Idén töltöttem a 108. életévemet és kijöttem a partra, hogy férjet keressek. Nálunk ez a szokás ha elérjük az ivarérett kort, vagyis a 100. évet, akkor ki kell jöjjünk a partra az emberek közé apát keresni, mivel nálunk nincsenek fiú sellők. A szüleimnél is így volt. Apám ember, katona volt Horvátországban mikor elcsábította az anyám, aki a sellőfalu matriarchája, vagyis a vezetője. Tehát hercegnő vagyok!

Azért néztem ide fel, mert kíváncsi vagyok, hogyan viszonyulnak a sellőkhöz ebben az országban.

És szeretnék egy férfit találni, hogy egy új sellővel gazdagodjon a világ és visszavonulhassak a tengerbe:)

2020. szept. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
64%
19-es, cuki lehetsz. Melyik tengerből vagy óceánból másztál elő, hogy pont Magyarországon kötöttél ki? Csak azért kérdezem, mert köztudott, hogy kis hazánk partjait milyen sok tenger nyaldossa.
2020. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!