Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy tudok a kopogó szellemmel...

Hogy tudok a kopogó szellemmel beszélni , hogy tudom ide hívni magamhoz, hogy kérdezni tudjak tőle?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 20:08
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
54%
Szeretnélek lebeszélni erről. Veszélyes. Léteznek ártó szellemek, akik eleinte segítenek, később egyre gonoszabb dolgokra vesznek rá, rossz tanácsokat adnak. Írt egy katolikus pap erről könyvet.
2020. szept. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
50%
Magyarság, kérlek, ne butulj!
2020. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
55%
Kopogtasd meg a fejed!És kérdezd magadtól:Mormális vagyok én?
2020. szept. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Neurock ***** válasza:
56%
Az a baj, hogy a te szavazatod is egyet ér.....
2020. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Kopogó szellemmel mindaddig nem tudsz társalogni, míg nem ismered a Morse-abct!

Hiába kopog ki bármilyen értelmes választ, ha te ismereteid hiányossága miatt nem tudod értelmezni/érteni azt.

Ugyanez vonatkozik a jelbeszéddel kommunikáló szellemekre is, őket úgyszintén nem értenéd.

Jogosan azt tartják, neked van szükséged az ő válaszukra, nem pedig nekik a te kérdéseidre, tehát te tanuljad meg nyelvüket!

2020. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

En már beszeltem szellemmmel.nagyon nagyon közeli hozzám tartozó volt de ugy beszeltunk h rokonom látta akit elvesztettem es egyhelysegben voltunk es ugy beszeltunk.

Ha beszelni akarsz valakivel legyel sötét helyen gyujcs gyertyát az nagyon fontos ülj le es koncentrálj vagy szolits meg valakit, vagy ouija táblát keszits sokkal hatásosabb mint ha vennél egyett de vigyazz ha szolitol valakit akkor óvatosan mert a többi szellem meghalhatja a hangod es amit meg nyitottál átjárót azon keresztül fognak átmenni ha nagyon ugy érzed akkor fújd el a gyertyat es hagyd el a helységet

2020. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Fú, magyarok, ez aztán a fontos kérdés, csak úgy hemzsegnek itt a jótanácsok, no meg a helyesírási hibák!
2020. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát èn most olyat nevettem😂
2020. okt. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Harmadnapja nem eszek, se sokat, se keveset... Annyira kopog a szemem, hogy már szellemeket látok!
2020. okt. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Attila te vagy az?!
2020. okt. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!