Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Éltetek már át természetfelett...

Éltetek már át természetfeletti dolgokat?

Figyelt kérdés
aki igen, leírná, hogy mit?

2020. okt. 11. 10:44
A kérdező szavazást indított:
IGEN!
NEM!
Nemérdekel
Nem foglakoztatnak az ilyen h.eségek
Trollkodni lehet?
40 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Hosszú történet, és nem szeretném, hogy hülyének/"egyébnek" nézzenek, de tény, hogy jó pár alkalommal tapasztaltam természetfeletti jelenségeket.
2020. okt. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Shai-Hulud ***** válasza:
46%

@1:

Igen, én is egyetértek, magam is tapasztaltam.

Egy mélyebb szippantás akár Jézust is elérhető közelségbe hozza.

2020. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

11:21

Soha nem drogoztam, és nem is fogok.

2020. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Shai-Hulud ***** válasza:
48%

@3:

Nem is mondtam semmi ilyet, én a saját tapasztalataimat írtam le. :-)

2020. okt. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

3-4 éves lehettem. A szüleimmel sétáltunk egy parkban. Egyszer mikor felpillantottam az égre azon egy régi városnak a látképét fedeztem fel. Aranyszínű tornyokat és tetőket láttam, az épületek alsóbb részét nem, mert a várost várfal vette körül. A szüleimnek is mutattam, de ők nem láttak semmit, hiába magyarázzam nekik görcsösen, hogy mit látok, csak nevettek, és ez nagyon bosszantott.


Szintén kb. ennyi idősen néha láttam a lakásunkban egy középkorú férfit, aki mindig eszelősen vigyorgott rám. Nagyon féltem tőle, de őt is csak én láttam.


Ezek a látomások 5 éves korom környékén szűntek meg.

2020. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Hát nem tudom... ma hajnalban olyan orgazmusom volt, hogy csillagokat láttam. Az elég természetfeletti? :)


Egyébként rengetegszer előfordul, hogy eszembe villan valami, és 1-2mp múlva megtörténik. Pl be fog lépni valaki az ajtón, vagy meg fog csörrenni a telefon. Már meg sem lepődök rajta, de jó lenne, ha kicsit előbb "kongana" ez a harang :)

2020. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi szavazatokat.

Az elsőre szavazók történeteit.

És akik az 5. szavazati lehetőséget nyomták, azoknak jelezném, hogy igen, engem nem zavar. de ha kérhetem a +feszkó tolást, egymás hergelését, hanyagoljuk. Amíg poénra lehet venni simán, mehet.

még egyzer köszönöm és várom a továbbiakat is. :)

2020. okt. 11. 11:58
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Én már itt többször leírtam a macskás sztorit...de van aki kiröhög, így nem nagyon írok már.
2020. okt. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

Sok mindent. Beszéltem már őrangyallal, csatlakoztam már magasabb dimenziókhoz, méghozzá nagyon sokszínűen, estem már azért emberfeletti nyugalomban, mert egy másik ember meditált.

Igazából a magasabb rezgésekre kapcsolódás lefedi az élményeim több mint 99%át.

2020. okt. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hazerej_a_vihardémon ***** válasza:
0%
Egyszer megerőszakolt egy kifejlet hím loú, sajna nem volt nálam veccő.
2020. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!