Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történt már veletek olyan...

Helpmeplz kérdése:

Történt már veletek olyan esemény, ami után másként szemléltétek a dolgokat?

Figyelt kérdés
Arra szeretnélek megkérni titeket, hogy ha történt veletek bármi, számotokra irracionális, vagy megmagyarázhatatlan dolog/esemény ezotériával, illetve bármiféle természetfeletti lénnyel kapcsolatban, akkor azt meséljétek el. Volt már olyan, hogy nem találtál magyarázatot? Szkeptikusból hívő lettél? Mi volt az pillanatfordító esemény, ha volt?

2016. okt. 9. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
igen volt.és azóta elkezdett érdekelni az ezotéria.egy sráccal annyi közös megegyezés volt bennünk ami nem lehetett véletlen.ha szeretnéd leirom privátba.
2016. okt. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok volt. De azt hiszem,nem az ezotéria,hanem anaivitásom működött. Kos vagyok. Anya Ikrek,el is árult,tönkre is tett.
2016. okt. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A férjem Vízöntő volt. Tényleg olyan,h,ide a világot...
2016. okt. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megviilágosodás
2016. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1 igen érdekelne a téma, szívesen meghallgatom::)

#2 Nem teljesen értem? Mi történt?

Utolsó?xd

2016. okt. 9. 18:00
 6/10 anonim válasza:
Igen, velem sok "szellemes" dolog történt. Ugyan az életem nem változtatta meg,de azóta nehéz elhinni a menny-pokol sztorit....sokszor tapasztaltam megmagyarázhatatlan hangokat és történéseket,amit én "szellemeknek" tulajdonítottam. Volt,hogy nem egyedül voltam, a másik is igazolta,hogy nem vagyok hülye.
2016. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Volt.
2016. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Velem nem történt ilyesmi, túl átlagos az életem. De nem lennék ellenére, ha történne, viszont én valódi magyarázatot keresnék nem ilyen ezotérikus voodut.

A szkeptikusság egy ember természetéhez tartozó gondolkodási forma, ha valaki megválik ettől, mert valamit nem tud megmagyarázni az sosem volt szkeptikus csak azzal hitegette magát. Meg aztán áttér valami irracionális dologra, amiben azelőtt nem hitt csak mert olyasmivel találkozott, amit nem tudott magyarázni egyszerüen nevetséges az ilyen. Max amit tehetünk csokrot dobunk neki megházasodott az ezotériával.

2016. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#6-os az nagyon durva, főleg ha más is látta

#7-es elmeséled?

Utolsó én is így gondolkodom, viszont érdekel hogy egy embert miként befolyásol egy ilyen esemény.

2016. okt. 10. 06:46
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tehát egy más ember miként fogja fel.*
2016. okt. 10. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!