Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mikor történt veletek olyan...

Helpmeplz kérdése:

Mikor történt veletek olyan esemény, ami után másként szemléltétek a dolgokat?

Figyelt kérdés
Arra szeretnélek megkérni titeket, hogy meséljétek el azt a történetet, ami után másképpen ítélkeztél, megváltozott a meglátásod pl. a szellemekkel kapcsolatban, vagy bármiféle paranormális dologgal. Arra lennék igazából kíváncsi, hogy kinek milyen tapasztalata van ezeknek a dolgoknak a terén, és ti hogyan ítélkeztek efelől.

2016. okt. 8. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de nem szívesen osztom meg itt az élményeimet, ha az utánam következő válaszolóknak az a feladatuk, hogy 'ítélkezzenek felőle' :D
2016. okt. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Kérlek. Elkezdtem a csillagászatról olvasgatni, s hamar rájöttem, hogy az asztrológia népbutítás, sarlatánság.
2016. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akinek tényleges változást okozott az életében valamiféle dolog, amit ma még nem képes vagy akar értelmezni a tudomány, az nem fogja itt megosztani veled.


Kivétel persze az EzoTV szintű idiótákat.

2016. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Megrögzött szkeptikus vagyok, így tartós szemléletváltozásról esetemben nem beszélhetünk. Előfordult olyan esemény, ami adott pillanatban komoly kétséget ébresztett bennem, de mindig megpróbáltam racionális magyarázatot találni, noha be kell látnom, hogy ez nem mindig sikerült.

Ilyen történet pl, amit most elmesélek.

Németországban élek egy ideje, ahol egy baráti házaspár időnként a gondjaimra bízza a Golden Retriever kutyáját. Ezt az "időnként"-et úgy kell elképzelni, hogy hovatovább többet van nálam, mint a gazdáinál. Kölyökkora óta nevelem, tanítom, lassan 5 éve.

Történt egyszer, hogy a házaspár egy 6 hetes Dél-Amerikai körutazásra indult, és a kutyát megint rám bízták. Utolsó este, az utolsó sétánk alkalmával valami furcsa dolog történt. Mindig póráz nélkül sétáltunk, hiszen feltétlen engedelmességgel adózott a barátságunknak, sohasem kellett csalódnom benne. (Bár néha előfordult, hogy hazafelé is belegázolt a patakba, aztán kajánul vigyorgott, mert tudta, hogy ezt nem szeretem.)

Azon az estén, amikor elértünk a forgalmas út mellé, ahol rá szoktam csatolni a pórázt, a kutya megmakacsolta magát. Megállt tőlem 10-15 méterre, a szőre felborzolódott, és morgott veszettül. Szemlátomást félt valamitől. Felém nézett, de nem engem, hanem tőlem kicsit felfelé. Látott, vagy látni vélt ott valamit, de én hiába meresztettem a szemem. Mivel nem jött közelebb, én indultam felé, de akkor meg elhátrált. Vagy tíz percig hülyéskedtünk ott, és egyszerűen nem tudtam rácsatolni a pórázt. Végül nagy nehezen (jó távol az ominózus helyszíntől) sikerült, de amint odaértünk, kirántotta a fejét a nyakörvből és elrohant. Be a közeli erdőbe.

Sokan úgy vélik, hogy a kutyák látják a szellemeket, és aznap este ez jutott eszembe.

2016. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszaitok:) Elgondolkodtatóak:) A kérdést törlöm, és kiírom újra picit másképpen, átfogalmazom.:)
2016. okt. 9. 16:03
 6/6 Fürediné Kiefer EDit ***** válasza:
Én az agykontroll tanfolyam után az indiai királyi jogát tanultam meg, és nagyon mondogattam a mantrát mosogatás közben is, mert hinni akartam a tanításban."Én egy lélek vagyok" OM Shanti, az OM szót jól elnyújtottam, hogy sokáig rezegjen az éterben a hang, erőt közvetítsen általam.Egy hét múlva csodálkoztam, hogy a gyakorlat nem vált be.Majd jött egy hétvégi meditációs hegyen történő gyakorlat, ahol 4 óránként zenés meditáció volt, és már az első alkkalommal egy csodát tapasztaltam meg mivel én a termen kívül ültem egy széles nyitott téren.Előttem sok ember ült, szólt a zene, és én mindenkit fehér foszlányban láttam, szépséges hófehéren.Az élményt felvetettem az indiai mesternek és azt a választ kaptam, hogy mindenki tiszta szándékkal jött a hétvégi meditációra, azért láttam a lelkeket fehérben,akik jó szándékúak és az egész világnak fényt jelentenek.Az egész egy csodálatos érzés volt, utána mentem Béke meditációra a várba, Zuglóba és mindig hallottam a nagy csendben is / ha nem volt zene, csak elmélyedés/ a kozmosz finom zenéjét,utána már otthon is hallom a csend finom zenéjét és ez megváltoztatta a szemléletemet, holisztikusan,egyben tudom látni az egész kozmosz működését, igaz 50 fa és mindig legalább 6-8 állat van körülöttem, így sokat vagyok a természetben, de az emberek között is, karitatív tevékenységet vállaltam és rájöttem, hogy mi a földi küldetésem, így egy elégedett emberré váltam, hála az indiai királyi jógának.
2016. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!