Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kísértetek élő adásban mit...

Kísértetek élő adásban mit gondoltok? Élő chat, és nem vágott, nem szerkesztett

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 21:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
és mi az okozójuk ha igaz?
2020. okt. 18. 21:33
 12/18 anonim ***** válasza:

a démonok


sajnos nekem is és a családomnak is volt 1 "élményünk" velük :(

2020. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

komoly? :O én elhiszem, hogy vannak démonok, mint Isten bukott angyalai. Szellemek nem lehetnek, mert azok halál után rögtön a fénybe mennek, mert a másik oldalon drogos érzés van. Szó szerint :) De várj, ha van démon, akkor Isten is van?! Mert Isten nélkül nincs démon. Mit gondolsz?

és mi volt nálatok?

2020. okt. 18. 21:48
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen, én hiszek teljesen Istenben is. Konkrétan az történt pár éve, hogy tizenéves koromban kaptunk egy játékbabát nagyimtól. Nagyon megviselt régi baba volt. Hazaértünk és a tesóm letette a polcra a babát. Pár perc múlva a szekrénysornak az az eleme, amin a baba volt elkezdett hihetetlenül rázkódni, dobálózni, mintha valaki mögötte lett volna és teljes erejéből rugdosta volna...

majd beszartunk a félelelmtől, ordítoztunk és rögtön átszaladtak szüleink a másik szobából, ők is látták ezt, le voltak dermedve, azonnal kidobták a babát jó messzire, nem történt ezután sosem ilyesmi


felkavaró egy élmény volt :O


más nem lehetett, ez természetfeletti volt :(

ezóta hiszek teljesen ebben, mindannyian tapasztaltuk

még az apám is, aki mindig is teljesen szkeptikus volt és realista

2020. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem volt hibás a babajáték? kutyabaja sem volt? Mert nem akarom azt, hogy az internet becsapjon engemet, de azért elhiszem a történetet. Ijesztő lehetett. Szerintem 99% van Isten! Én hiszek Jézusban is :)


szerintem űrlények nem lehetettek.

2020. okt. 18. 22:02
 16/18 anonim ***** válasza:

nem volt hibás

bár nem tudom milyen hiba lenne az, ami képes megmozgatni durván egy szekrénysort, vagy elemet :o

2020. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Rosszul szerelték össze. De elhiszem. Durva lehetett! :) Amúgy azt olvastam, hogy minél több a démoni támadás, annál közelebb van a második eljövetel, mert a démoni támadások is lehetnek jelek.
2020. okt. 18. 22:12
 18/18 kretens ***** válasza:
A démonok ellen a legjobb az agresszió.Szóval nem hogy megijedni meg félni hanem hergelni kell magunkat ilyenkor.Végül is mit képzelnek a démonok meg szellemek meg kisértetek meg egyéb nem e világi entitások?Ha valaki nem fél tőlük sőt ha vastagon ki vannak röhögve ha érzékelhető a jelenlétük akkor nem tudnak ártani.
2021. ápr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!