Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vannak kísértetek?

Vannak kísértetek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 17:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
36%
Kb. 20 ilyen kérdés van! Szétnézhetnél a keresőben.. De, hogy ne bunkózhass le, elmondom, hogy lehet, hogy vannak lehet, hogy nincsenek..
2008. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
44%
Nincsenek.
2008. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
25%
Persze hogy vannak,és a jeti a főnökük.
2008. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
hidd el, vannak.
2008. dec. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 werte válasza:
67%

Láttátok a GHOST-ot? Hogyne lennének. Patrick Swayze direkt meghalt hogy lefilmezhessék szellemként!


Biztos, hogy vannak (viccet félretéve)

2008. dec. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
94%
A Discoverin volt egy olyan dokumentumfilm, hogy szellemjárás. Elég durva dolgok voltak benne. Hát nem kívánom hogy talizz egy kísértettel, mert akkor kereshetsz egy pszihológust.
2009. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

A színészt 2008 januárjában támadta meg a hasnyálmirigyrák. Csaknem két évig küzdött a kórral, de 2009. szeptember 14-én elhunyt.[5]



ja valszeg azér halt meg... XD

2010. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Ez talán attol függ,hogy te hiszel benne vagy sem... én például hiszem, hogy vannak és talán el is toom magyarázni.

(ha pl valaki hirtelen hal meg akkor a benne lévő negatív energia hova lesz??? /hát az lenne a szellem/) talán hülye vok de ez igaz...

2010. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha racionálisan elgondolkodtok rajta, rájöhettek, hogy több bizonyíték van arra, hogy léteznek, mint arra hogy nem.

Az emberi szem számára látható spektrum 400nm-700nm-ig terjed. Sokat nem tudunk még a világunkról. Létezhetnek olyan lények, amik ezen a látható tartományon kívül esnek.

Tény, hogy kísértet járta helyeken elektromágneses zavarok keletkeznek. Az is előfordul, hogy másodpercek alatt lemerítik az akkumulátort.

Olyan nincs, hogy hiszünk e bennük, vagy nem. Vagy léteznek, vagy nem léteznek.

Én a létezésükre fogadnék.

2011. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mindenkinek magának kell eldönteni, hogy hisz-e bennük. Szerintem vannak, jók-rosszak egyaránt. Ne akarj velük találkozni, mert annak nemlesz jó vége főleg ha provokálod...(tapasztalat...)
2011. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!