Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történt velem?

Mi történt velem?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 10 percben történt minden.

Két szintes házban élünk és elmentem a felső szinti fürdőszobába inni egy pohár vizet. Elég sűrűn szoktam kifelé bámulni a tetőtéri ablakon, általában az eget figyelem mert tetszik.


Velünk szemben azonban van egy ház aminek már egy évtizede elhunyt a gazdája, viszont a ház ettől függetlenül gondozva van de nem lakják tudtommal.

A lényeg, hogy hirtelen feltűnt, hogy felkapcsolódott annak a háznak a fürdőjében a villany és farkasszemet néztem egy idős asszonnyal aki fehér ruhában volt, ősz hajú és hatalmas fekete szemei voltak (most is nagyon ráz a hideg ahogy írom)


Én ezt követően visszarohantam a szobámba azonban amint leültem az ágyra elkapott egy depressziós életérzés és tulajdonképpen azóta megmagyarázhatatlan okok miatt csak sírhatnékom van. Valami nyomaszt belülről.


Szerintetek van összefüggés a kettő között? Mi történt velem? Képzelődök, meghülyültem? Vagy van ésszerű magyarázata?



2020. dec. 20. 00:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen nagyon megijedtél, azért érzed így magad.

Lehet hogy közben mégis odaköltözött valaki.Bérbe adták a házat vagy ilyesmi.

2020. dec. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Az ég valóban nagyon szép, amikor fekete, mint a néni szeme...

Ha valaki gondozza a lakást, akkor meg is kaptad a kérdést a válaszodra...Nem szellem volt..

Ha nyugtalan vagy, akkor hallgass egy kis kellemes zenét, ami segít kikapcsolódni:

https://www.youtube.com/watch?v=pyysoHE9u6w


A lényeg, hogy nincs semmi baj, csak megijedtél kicsit, ami végül is normális! Aludj most már, mert nagyon késő van! Álmodj szépeket!

2020. dec. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Megijedtèl, mert nem voltál ilyenre felkèszûlve! Ki kellene nyomoznod, hogy lakik-e ott valaki!
2020. dec. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


#3 mindenképpen kifogom.

2020. dec. 20. 01:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is halálra rémültem volna, de talán tényleg laknak ott azóta.

Amúgy felénk is van egy ilyen érdekes ház. Azt mondta apám, hogy az a néni már biztos nem él, ha igen, már nagyon idős, önállóan el sem tudná magát látni. Azonban többször láttam, hogy a mindig lehúzott redőnyök alól este fény szűrődik ki. A másik pedig, hogy a néni fia jött tavasszal, meg nyáron is nyírni a füvet. Egyik ilyen alkalommal az udvarban láttam egy nénit tolószékben ülni. Na most a fia egy másik városban él (ez 100%). Rajta kívül onnan senkit nem láttam se bemenni, se kijönni. A srác pedig ahogy lenyírta a füvet, már ment is onnan el kocsival.

2020. dec. 20. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na én hiszek a szellemekben, mert "láttam" már sajnos. Volt olyan is, mint neked. Télen, éjszaka mentem a mosdóba, visszafelé kinéztem az udvarra néző üvegajtón, és a szomszéd konyha ablaka, ami elég pici, az a mi udvarunkra néz. A szomszéd öreg néni, kócosan, hálóingben, 1.égő gyertyával a kezében állt a sötét ablakban, engem nézett. Nagyon megijedtem! Olyan volt, mint egy szellem jelenés! Ijesztő volt nagyon! De ez a néni nem volt halott szerencsére. Élő személy is lehet nagyon ijesztő. Másnap mondta, zajt hallott a mi udvarunkban, azt nézte meg gyertyával. Rám még a szívbajt hozta.
2020. dec. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Milyen messze van a szomszéd épület csak hogy farkas szemet néztél vele? Vagy egy mocskos kukkoló vagy távcsővel?
2020. dec. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Na kiderült mi volt?
2021. febr. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, lakik ott pont egy idős asszony :)


Szinte állandóan ott szellőzteti a fejét hajnalban az ablakban. Azóta többször láttam.

2021. febr. 7. 02:03
 10/11 anonim válasza:
Hugh akkor jó 😊
2021. febr. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!