Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Falról leesett tárgyak halotta...

Falról leesett tárgyak halottat jelent?

Figyelt kérdés

A Mamám 2hete halt meg. El lett hamvasztva, szerette volna, ha elszórjuk, nem akarta költségekbe verni a családot. Mi ennek ellenére elakartuk temetni, de a Nagyapám fogta magát, és egyedül elszórta ki tudja hogy hol... tegnap tudtam meg,és nagyon mérges voltam/vagyok.

Nehezen aludtam el, óránként fent voltam.. amikor eltudtam volna aludni, iszonyat nagy hangra lettünk figyelmesek..hajnali 3óra volt..

Leszakadt a falra tett faágakból kèszített karàcsonyfa ( nagyon könnyű ), és a fölötte levő képkeret.. szilánkosra törött az egész.

Kèt oldalról volt felrögzítve a karácsonyfa, de mintha elvágtàk vna mindkét madzagot.


A Mamám járhatott nálam?

Imádtam,szerettem... de mióta meghalt félek a Papához menni, de

nem tudom miért... olyat érzek fent a lakásban, amit még soha.

Miért lehet ez?

Soha nem bàntott a Mama, a Család volt a mindene..


2021. jan. 4. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
semmit se jelent
2021. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Miért vagy mérges a papádra? Tiszteletben tartotta a mamád kívánságát. Mégiscsak az ő párja volt x éven keresztül, persze hogy megtette amit szeretett volna.
2021. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Grimfox ***** válasza:
73%
Ez nem a nagymamád volt, hanem majdnem bizonyosan a saját haragod okozta. A nagymamád kívánsága teljesült, és nem a sírhely az, ami miatt emlékezni fogsz rá. A nagypapád a helyes dolgot tette. Sokkal jobb lett volna, ha mindannyian beleegyeztek, és együtt szórjátok szét a hamvakat, végső búcsúként. A haragod meg fogja mérgezni a kapcsolatod a nagypapáddal, és a saját életedet is. Jobb lenne, ha belátnád, hogy nem a te/ti kívánságotok az, ami ilyen helyzetben számít, hanem nagymamádé, és nagypapádé. Nagymamád azt akarta, szórják szét. Nagypapád azt akarta, hogy a kívánsága teljesüljön. Mennyire szerethette a nagymamádat, ha még a család akarata ellenére is teljesítette az utolsó kívánságát?
2021. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
3-as: ott a pont. Teljesítette a kívánságát; ne vetítsd rá a papádra sem a haragot, és a saját célod a temetésre.
2021. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
3as nak adok igazat teljesen. Így van ahogy leírta.
2021. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Angel3000 ***** válasza:
18%
Szia! Nagyon fontos, hogy mindennap gyertyát gyújtsál a Nagymamádnak, hogy gondolsz rá, ès ezáltal megnyúgodjon a lelke ès a tièd is! Szomorú, hogy ezt tette a Nagyapád! De tudnod kell, hogy a test meghal, de a lèlek nem! Katolikus volt a Nagymamád?
2021. jan. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Szomorú? Miért lenne szomorú? Az utolsó kívánságát teljesítette. Köszönjük a lepontozást. Ha te szeretnél valamit utoljára az életedben akkor örülnél, ha más pont az ellenkezőjét tenné?! Ez olyan, mintha az emberek búcsúzáskor megvernék egymást, nem pedig szeretetben válnának el. Nincs benne logika az ellenkezőjét tenni. Más érdekét kell nézni, nem a sajátod ilyen esetben...
2021. jan. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem én pontozom le a vàlaszokat, ne is haragudj.. 26,17%-ra jó magam, hogy pontoznàm le?


A kérdésben viszont azt írtam elszórta a Papàm a hamvakat.. azóta kiderült beledobta urnástól,mert nem tudta kinyitni.

Nem gondolnám, hogy ez így megfelelő kívánsàg lett volna a Mama részéről.

2021. jan. 8. 09:50
 9/11 Grimfox ***** válasza:
Ez valóban nem egészen az, amit a nagymamád kívánt. De nem tudta kinyitni az urnát. Ha segítséget kér tőletek, hogy nyissátok ki, hogy elszórhassa, kapott volna segítséget? Próbáld az ő szemszögéből nézni a dolgot, amikor ítélkezel.
2021. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Öhm, izé... nem véletlen nem lehet csak úgy kinyitni egy urnát, le fan fixen zárva, mert ami benne van az "veszélyes" hulladéknak minősül (bocsánat, de szabály szerint így van).

Épp ezért tilos elszórni ami benne van, csak erre kijelölt helyeken szabad felügyelet alatt.

Ki sem adhatják a családnak tudomásom szerint az urnát pont a fentiek miatt, mármint nem szabad otthon sem csak úgy tárolgatni a veszélyes hulladékos dolog miatt.

Hol adták ki nektek?

2021. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!