Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen természetfeletti...

Milyen természetfeletti lények léteznek? Egyáltalán léteznek ilyen lények?

Figyelt kérdés
Léteznek például angyalok, ördögök, szellemek, démonok, kísértetek, zombik, sárkányok, csodatévő emberek, tündérek, elfek, vámpírok, élő halottak, stb.?

2021. jan. 24. 12:12
A kérdező szavazást indított:
Igen, léteznek természetfeletti lények.
Nem, nem léteznek természetfeletti lények.
65 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Bizonyiték úgymond nincs

De végülis kitudja

Én úgy gondolom vámpírok meg hasonló nem de szellemek létezhetnek

2021. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Valójában nem tudom mit jelent az hogy természetfeletti...akkor mi nekik "természet alattiak" vagyunk?!?
2021. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Szerintem mi "átlagos", természetes élőlények vagyunk, akiknek nincsenek különleges képességeik.

Én azokat a lényeket nevezném természetfelettieknek, akik kepesek egy olyan dologra, amire mi nem. Például van valamilyen különleges képességük.

Egyszerűbben fogalmazva azok lehetnek a természetfeletti élőlények, akiknek van, aki hisz a létezésében és van, aki nem. :D

Fent felsoroltam néhány példát, hogy milyen lényekre gondolok.

Arra lennék kíváncsi, hogy közülük, vagy rajtuk kívül létezik-e valamilyen hasonló teremtmény.

Én egyáltalán nem vagyok jártas ebben a témában, pont ezért tettem fel ezt a kérdést.

2021. jan. 24. 13:00
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem valószínű, hogy léteznek.
2021. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

Léteznek, sajnos tapasztaltam/tapasztaltuk...

100%

bár ne kellett volna!

2021. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudni, hogy léteznek-e. Viszont van sok olyan lény, amit elvileg láttak már és a mai napig nem tudni, hogy igaz-e vagy hazugság. De egy biztos:sok dologról nem tud az ember és jóval több dolog létezhet, mint amit gondolunk
2021. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha léteznek akkor nem természetfelletiek mert a természet részei.
2021. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Dehogy léteznek, ez mind csak mese.
2021. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

Minden amit tudni lehet biztosan, évszázadokkal korábban megírták már, rendszerezve, érthetően. Az ehhez képesti újdonságok a fantázia termékei.

[link]

"A mennyei hierarchia az angyalokat három csoportba rendezi, majd e három csoportot további három rendre bontja, tehát összesen kilenc angyali rendről ír.


I. hierarchia

1. szeráfok

2. kerubok

3. trónusok

II. hierarchia

4. uralmak

5. erősségek

6. hatalmasságok

III. hierarchia:

7. fejedelemségek

8. arkangyalok

9. angyalok"

Részletesen: Dionüsziosz Areopagitész: A mennyei hierarchiáról IN: Az isteni és az emberi természetről. Görög egyházatyák II. Atlantisz Könyvkiadó, Budapest, 1994, ISBN 963-7978-55-0, 213–259. o.

2021. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

természet feletti azt takarja hogy nem szokványos,nem természetes


és ti nem éltétek át,de azért másokat nem kéne lepontozni,én is "láttam " szellemet

de tudom most jönnek azok akik senkinek nem hisznek meg ittam,drogoztam,skizofrén vagyok és jön a lepontozás


de én éltem át,én tudom hogy igaz éslesz...m mit gondolnak mások!

2021. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!