Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mért köpködik azt aki hisz a...

Mért köpködik azt aki hisz a szellemekben, démonokban stb. és egyáltalán mért járnak ide olyan emberek, akik nem hisznek a természetfeletti lényekben?

Figyelt kérdés
Lehet h hülyén fogalmaztam meg de remélem h érti mindenki,
2010. aug. 5. 14:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom miről beszélsz. Senki sem köpköd senkit.

Max megírja a saját véleményét, ennyi.

2010. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Első:Tévedsz.Engem már neveztek hülyének mert megírtam egy kérdésnél,hogy én hiszek a szellemekben.és ezért lehülyéztek.pedig ebbe a témába volt.

ha ő azt írja nem hisz a szellemekben az ok, de ha utána lehülyézi azt aki hisz bennük, vagy ócsárolja mert neki más a nézete mint neki az már egyesen hülyeség!és én se értem miért jönnek ide , ha nem is érdekli őket egyáltalán a téma. akkor minek olvasgatják. én úgy vagyok vele, hogy csak olyan kérdésekre válaszolok amik érdekelnek , és amire tudok tanácsot adni. vannak hülye ,ostoba kérdések is de azokat általában kikerülöm és soha nem írok egy ilyen kérdéshez sem. vagy röhögök rajtuk egyet és kész.

számomra érthetetlen miért ilyen barmok az emberek!:) de hát ez van.nagy az Isten állatkertje, csak kicsi rajta a kerítés.

2010. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
42%

"...de hát ez van.nagy az Isten állatkertje, csak kicsi rajta a kerítés..."

pontosan, ahogy írtad, kedves előző válaszoló - éppen ez a kategoria bizonyítja bölcsességed igazát... :)

2010. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
első: de én is kiírtam egy kérdést és csak annyit mondanak h "hülye vagy" meg h "jobbat nem tudtál volna kitalálni" pedig nem is ki találtam hanem megtörtént.
2010. aug. 5. 15:02
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

miért kedves utolsó?

mi bízonyíthatja jobban bölcsességem igazát?:) igen vannak bunkó emberek. sose értettem miért kell valakit lehurrogni mert neki más a nézetei. én meghallgatok bárkit, de nem szoktam lebunkózni.

és azt sem tudom, ha valakinek nem a kedvence az ezotéria témakör akkor minek jön ide másokat leszólni?

olvastam normális véleményeket is, van hogy egyiknél se ócsárolták a kérdezőt se, se aki ebben hisz- tehát vannak még normális emberek.

2010. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
75%
Még mindig inkbb ezekben higgyen, mint a horoszkópban...
2010. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
17%

14:58: Az, ha én azt mondom, hogy Te hülye vagy, szintén az én saját véleményem. Nem más. :)


Amúgy megértem azokat akik lehülyéznek emiatt. Egyrészt az írásod is erre enged következtetni, hisz annyira tele van helyesírási/stilisztikai/tagolási/fogalmazási hibákkal, hogy alig értelmezhető a mondandód. Másrészt meg ha globálisan tekintünk a témára, viccesek azok az emberek akik saját magukat paráztatják, de akár mondhatnám azt is, hogy hülyék. :)


Mert ugye mi a jellemző az ilyen embereknél? Hát, szerintem az, hogy:

1. sok mindentől félnek

2. mivel félnek, nem bátrak

3. mivel nem bátrak, ezért ha hallani/látni/érezni vélnek valamit, nem mernek utánanézni

4. jó a fantáziájuk, és amiatt majd még jobban félni fognak :):)


Mond, mi ez, ha nem hülyeség?

Bizonyíték nincs, soha nem is volt. Magyarázat azért nincs, mert ahhoz nem elég bátrak, hogy körbejárják az adott témát...


S ez is csak egy vélemény. Neked meg lehet az a véleményed, hogy én vagyok a hülye, és akkor kvittek is vagyunk. :)

2010. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:.Én azokat hülyézem le akik másokat lehülyéznek ,mert más a nézete.De ok nélkül.

Hozzáteszem láttam szellemet, és hallottam is. Nem bemagyaráztam magamnak, és nem paráztatom magam ilyenekkel.Egyáltalán nem gondolkodtam azon, hogy jaj most szellemet szeretnék látni, vajon mikor ijeszt rám egy szellem'. És még is láttam. Nem drogoztam, nem vettem be semmit amitől hallucináltam volna. De biztos vannak olyanok akik beképzelik maguknak. Anyum is látott már.Neki meg tényleg elhiszem.

Bízonyítékról pedig elég annyi, hogy akinek véletlenül besikerül,hogy lát egy szellemet annál nem igen van kéznél kamera, vagy telefon,hogy letudja fényképezni. Meg nem hiszem,hogy ijedtében szeretne is fotózgatni.

Helyesírásról meg annyi, hogy kivehető az írásom, max annyi a különbség a te írásod meg az enyém közül, hogy nem írtam nagyobb betűkkel a következő mondatokat, néhol pedig rövidítettem. De helyesírási hiba szerintem sehol sincs benne. Értelmetlenül pedig nem fogalmaztam,hogy ne lehessen érteni.Vagy egy fogyatékos írására hasonlít?De láttam már ennél sokkal, de sokkal rosszabb fogalmazási és helyesírási hibákban gazdag szöveget. Az nem tudom, hogy tetszett volna.

2010. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Annyi a hibám néha, ha sietek akkor folyamatosan írok és nem nézem, ha közbe hülyén foglalkozok. Vagy bonyolultabban.

Jah és még annyi, hogy én azt miért ne hülyézhetem le aki szintén lehülyéz engem, mert vele ellentétben én hiszek a szellemekben?:) Ha normálisan tud hozzászólni a dolgokhoz, akkor nem mondok neki semmit, nem erőltetem rá ,hogy higyjen azokban amikben én is hiszek.

De van aki normálisan egyáltalán nem tud megnyilvánulni.

2010. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
32%

mert gyerekkorukban molesztálták őket. esetleg tanár vagy rendőr vagy elnyomták gyerekkorában, esetleg máig elnyomva él.

más magyarázat nincs a kötekedésre!

2010. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!