Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kriptid lények léteznek ?

Kriptid lények léteznek ?

Figyelt kérdés
Kriptid lényekről meséljetek kérlek(nyüvi pl) főleg saját történetek érdekelnének :) de bármilyen para sztori jöhet,akár privibe is legfőképpen fejér megye vagy aközeli helyekről de mondom minden érdekel :)

2021. jan. 26. 21:19
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
Láttam ilyet.
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Mire gondolsz mint az Atlantiszi fényjárók, vagy az Ablaki ábraember, esetleg a Tisztatavi Tengerikígyó, avagy a Kőbányai szopófantom?
2021. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Alex természetesen nem főleg a mátranováki fanyűvő érdekel .
2021. jan. 26. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Legalább valakinek van humora 😅
2021. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

egy nukleáris szú, fa nyü(vek) de már csak egy példány él így fanyűvő.

mint a king kong és a godzilla.

a humanoid alkat kamu.

2021. jan. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Èvezredek óta tudunk olyan lènyekrôl a mitológiákból ès a feljegyzèsekbôl, amik az emberi fantázia szûlemènyei. Èvszázadok óta ismerûnk beszámolókat olyan állatokról, amik állitólag lèteznek vagy lèteztek. Az èvtizedek során rengeteg tudos támadta ès kritizálta a tèmát, hogy áltudományos ès nincs semmilyen bizonyiték arra nèzzve, hogy a kripidekhez nesorolt állatok valóban lèteznènek. Ennek ellenère folyamatosan vannak èszlelèsek a világ minden tájáról, kietlenterûleteken, a dzsungelekben, a vizek mèlyèn, ès a sivatagban is.
2021. jan. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sosem láttam ilyet, csak egy filmre emlékszem, amiben a Mukele-mbembe van. Egy afrikai kriptid lény, egyfajta dinoszaurosz.
2021. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én összeségében nem zárom ki semennyire az emberszerű de inkább majomszerű lények létezését miért is?

1. Semmi tarmészetfeletti ninvs egy 3 m~ter magas két lábon járó majomszerű lénybe

2. Vegyük példának azt hogy a föld még bőven nincs felfedezve az óceánoknak durván 5%-át ismerjük de ott vannak a fel nem fedezett barlangok a sűrű erdők/dzsungelek a hegységek simán lehetségesek ezek a lények és ezt a fanyűvőt viccesnek találja sok ember de csakis azért mert hát ez magyaroroszág. És? Itt nem lehet semmi különös?

2021. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!