Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A démonok mennyire partnerek...

A démonok mennyire partnerek az emberekkel intim tevékenységeket illetően?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 04:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

most olvasom h mi a vita...az asztráltest vagy a fizikai test az erősebb?...

nos... mi emberek mindenképpen gyengébbek vagyunk. spirituálisan gyengébbek s az asztrál s egyéb spirituális testünk és képességeink is gyengébbek.


sok lénynek csak asztrál teste van, de van h asztrál és van fizikai is. de legtöbbször az asztrális testét használja. mi teljesen más síkon vagyunk.


ne gondoljátok h a démonoknak s az angyaloknak csak spirituális és asztrális testük van...nekik is van fizikai testük. csak erre a síkra nem szabad, tilos eljönniük. azért mert ez a sík és mi maagunk is gyengék vagyunk spirituálisan. aki felerősíti magát spirituálisan, na azokhoz lehet nekik menniük fizikailag is.

Nos...Sokszor negatív vagy pozitív vagy egyéb lények is megjelennek nálam. persze asztrálisan..de két esetben fizikailag is. egyet levideóztam-törölnöm kellett. egyet pedig pont az előző héten láttam fizikailag, de nem írhatom le h hogyan nézett ki stb.


nos még azt akartam írni h akik csak asztrális testtel rendelkeznek azok is lehetnek borzalmasan erősek. volt h megszállt egy lény. szerencsémre ez a lény barátságos volt. én kérdeztem s ő a saját fejemet, nyakamat irányította h mi a válasza: igen -bólintás, nem fejrázás.


nos kinek van erősebb lénye? az asztrális testűeknek vagy a fizikai testűeknek?

2021. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A szexdémonoknak, Sucubus, Incubus. Ezeknek is van ám több fajtája sőt ismeretlen is. De az átlagos ilyen entitás, sosem fog vissza utasítani egy szexuális ajánlatott :D Viszont ezt is okosan kell. Egy random démon aki nem erre hívatott, már nem biztos hogy lefeküdne veled, de a szabadakarat miatt képes lehet rá.
2021. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
they call him The Demonfucker
2021. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

8


Ezt fejtsd már ki hogy mindenre vevők az őrangyalok légyszives(nem mintha lefeküdnék egy őrangyallal) kissé fura ez a kijelentésed

2021. márc. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
10 tök korrekt válaszod van nem értem miért kell lepontozni
2021. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

8



Ezt komolyan mondtad hogy mindenre vevők az angyalok? :D

2021. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha már Angyalok én úgy tudom, az Angyalok sokkalta veszélyesebbek, minta démonok.
2021. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!