Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a szellemekben...

Ti hisztek a szellemekben vagy szerintetek ez csak kamu?

Figyelt kérdés
Én nem hiszek bennük és nem is volt még rá okom,hogy higgyek bennük,de ha ti igen és történt már veletek paranormális dolog azt is szívesen meghallgatnám,hogy mi voltam az:)

#szellem #paranormális #ördögűzés #szellemjárás #paranormális tevékenységek.
2017. aug. 12. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
15%

Nem, és szerintem ez csak kamu.


A kérdés meg rossz kategóriában van.

2017. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudtam milyen kategóriába tenni és amennyi történetet halottam mindig temetőkben és házakban tünnek fel és temető kategória nincs egyébbe meg nem akrtam tenni ha ez zavar valakit bocsi.
2017. aug. 12. 14:46
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ezotéria - Természetfeletti lények a te kategóriád.
2017. aug. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem gondolom, hogy kamu, mert ahhoz túlságosan sokan és sokszor érzékelnek ilyesmit egymástól, korszaktól, vallástól, műveltségtől, földrajztól, életkortól stb. függetlenül.
2017. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Aneem ***** válasza:
43%
A Szellem nem a hit kérdése, jó esetben nem találkozunk bolyongó lelkekkel, bár sajnos annak a brutalitásnak amit ma kereszténységnek hívunk a folyamányán rengeteg lélek vesztegel itt a földi síkon várva az állítólagos "feltámadást" ...
2017. aug. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 thoomas26 ***** válasza:
71%

Mi is mindannyian szellemek vagyunk, csak mi most éppen testben létezve, ahhoz kötve. Azok a szellemek (tehát ugyanolyan emberek, mint mi), akik a fizikai testük halála után annak rendje módja szerint nem kelnek át a túlvilágra, hanem nem kellő tudatosságuk és/vagy az éppen hátrahagyott életükhöz köthető valamihez vagy valakihez való túlzott ragaszkodásuk miatt nem kelnek át, hosszabb-rövidebb ideig itt ragadhatnak a köztes térben, de földi síkon.

Ezen szellemeket érzékelhetjük bizonyos esetekben.


Akinek volt konkrét, semmi mással nem magyarázható élménye, tapasztalata, annak nem kérdés a szellemek és így a szellemvilág létezése. Aki csak mások esetéről hallott (vagy még azt sem), annak a saját világképe függvénye, hogy mennyire képes beleilleszteni annak létezését.

Vitatkozni szinte felesleges rajta, hiszen mindkét fél érvelése meggyőző.

A szellemek létezése valóban nem hit kérdése, de ezt lehetetlen megértetni azzal, aki nem is akarja.

2017. aug. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!