Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik a figyelő?

Létezik a figyelő?

Figyelt kérdés
Fosok a figelőtől. Valaki tud erről valamit. Nem troll kérdés, normális válaszokat szeretnék.

2021. márc. 5. 08:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy tudom, hogy valami pályázat alapján készítette valaki a figuráját és talán nyert is vele. Ha nem tévedek.
2021. márc. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem létezik.
2021. márc. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem de végülis ki tudja ?

Egyébként én nagyon kedvekem mint creepy pastát :)

2021. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Nagy testvérnek hívják.
2021. márc. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Sosem lehet tudni..
2021. márc. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Állítólag nézi éjjel ahogy alszol. Ha pont akkor ébredsz fel és meglátod, akkor megesz. Már én is olvastam utánna a dolognak. Már régebbről, az 1800-as évekből is voltak feljegyzések róla. Csak azt nem tudom hogy izgalmasabb dolgot az sem tud csinálni, minthogy néz egy alvó embert?

Ez egy kitalált lény. Elég fejlett a technológia, és nem tudták bebizonyitani, hogy létezik. Itt ez estben nem szellemről van szó, hogy ne lehessen látni (így bizonyítani is nehezebb), hanem egy hús-vér lényről. De semmi kézzel fogható bizonyiték, senki sem szerelt csapdát, hogy elfoghassa, majd bemutassa a nagyvilágnak, hogy "Itt a figyelő", mert el sem lehet fogni, mert nem létezik. Ha értitek a gondolatmenetemet. Kissé nehéz megfogalmazni.

Na de jön a kérdés, hogy akkor miért vannak feljegyzések az 1800-as évekből? Nem mostani? Már akkor meg volt ez a creepypasta? Lehet akkor is szerették ilyesztgetni egymást. Kitaláltak egy lényt, és egy történetet, hogy éjjel figyel, és ha rajtakapod, akkor neked kámpec.

2021. márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem létezik a figyelő, azok az állítólagos feljegyzések a figyelőről [A Mariner's Log: 1691, A Journal Entry (translated from Spanish): 1880, A Suicide Note: 1964] nem léteznek, a figyelő csak egy creepypasta, egy fabrikáció.
2021. márc. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, még egy ehhez kapcsolódó kérdés:

ha zárva ajtó, ablak minden szar, akkor hogy jut be ha a legendát nézzük?

2021. márc. 5. 13:57
 9/19 A kérdező kommentje:
mármint a lakásba hogy jut be
2021. márc. 5. 14:10
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Épp ez a másik dolog ami lehetetlenné teszi a lény létezését. Ugyanis lehetetlen, hogy bejusson egy zárt ajtós házba. Na, akkor vegyük azt a dolgot, hogy csak oda megy be, ahová be tud menni. Nem fárasztó neki, hogy "ide sem tudok... ide sem tudok... ide sem tudok bemenni... zárva". Végre talál egyet, ahol nyitva van, de ott nem alszanak, épp kefélnek... "Na ma sem lakok jól, csak álmából felébredő ember a finom". Végre talál egy házat ahová be tud menni, s nem keffentenek, hanem alszanak. De nem ébrednek fel nem látják meg őt. Hiába, hogy ott van az ágyon ül, de nem eheti meg, mert nem vették észre. Szar a figyelők élete, mondom én nektek.
2021. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!