Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ördögűzőt keresek sehol sem...

Ördögűzőt keresek sehol sem találok és szükségem lenne rá nagyon? ( csak így fogadja el a gyakorikerdesek kérdésként)

Figyelt kérdés
Szeretném ha segítene valaki. 17 vagyok szüleim nagyon szkeptikusok. Már nem tudom kihez forduljak. Nagyon rosszul vagyok... minden nap kb. A tüneteimet privátban elmondom. Kérlek ha van ördögűző ismerősöd vagy te magad vagy az és nem szamit hogy a szülők tudnak e róla... írj.

2021. márc. 8. 10:09
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim válasza:
75%
Szerintem nem ördögűzőre van szükséged , de isten segítségével én lehetséges hogy tudok segíteni neked
2021. márc. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
90%

Te magad is el tudod űzni. Koncentrálni, gondolatban kommunikálni vele, elküldeni. Ezt csinálják az ördögűzők is. Tudasd vele, hogy nem kívánatos "lény", az egész spirituális módon történik. Nem kell sem kereszt, sem szenteltvíz, sem Jézus képe, sem Szüzmária. Csak simán lazulj el, próbálj fókuszálni, hogy mit akarsz, az esetben kommunikálni a cuccossal. Valmilyen módon észre veszed majd, hogy kettőtök között kapcsolat teremtődött, akkor gondolatban (vagy hogyismondjam) vedd rá, hogy hagyjon békén.

Ezzel nem azt mondtam hogy sikerül 100%-ra. Mint ahogy az "ördögűzőknek" sem bíztos. De meg lehet próbálni.

2021. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
Nem tudom elűzni, túlságosan befolyásol már tudom ez gyengeség tőlem de nekem nem megy
2021. márc. 8. 10:41
 4/60 anonim ***** válasza:
87%
Egy orvoshoz menj el, ne valami netes csalónak mondd el a tüneteidet.
2021. márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
92%
Ha papot akarsz megkérni ördögűzésre, nem fogsz sikerrel járni, ugyanis nem szabad nekik. Hosszadalmas procedúra, sok papírmunka, ilyen-olyan érseki, bíborosi stb. beleegyezés kell. A neten, csak csalókat találsz, akik egy órára akár 30000ft-ot is elkérhetnek. Siker nincs csak a pénzt dobtad ki. Vannak médiumok, akik fel tudják venni a kapcsolatot a "másik" világgal, de nem garancia, hogy el is tudják zavarni. Csak kommunikálnak vele, de nem tudnak hatni rá oly módon, hogy elmenjen.
2021. márc. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 Grimfox ***** válasza:
92%

Nagyobb tortúra, míg eljutsz az ördögűzésig, mint maga az ördögűzés. Manapság már az egyház is előbb hivatalos orvosi vizsgálatokat kér, és ha azok nem találnak semmit, csak akkor kezdenek el egyáltalán gondolkodni, hogy küldjenek e ördögűzőt. Azt is csak akkor küldenek, ha katolikus vagy, és meg vagy keresztelve. Hónapokig is eltarthat, és a végén még a megyés püspök beleegyezése is kell, hogy az ördögűző az ő egyházmegyéjében végezhesse el a rituálét.

Ahogy Inside_You is mondta, önjelölt ördögűzőkhöz menni meg még veszélyes is lehet, nem csak pénzkidobás.

2021. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
59%
2021-ben ördögűzés?
2021. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
Jó, nem számít akkor nem lesz segítségem ennyi, akkor feladom.
2021. márc. 8. 11:42
 9/60 anonim ***** válasza:
81%

Te most azt hitted, hogy felteszed a kérdésed, és máris sorban állnak az ördögűzők? Ez olyan, mintha minket hibáztatnál, mintha nem akarnánk segíteni. De igen, csak nem tudunk. Ellenben, leírtuk, hogy mégis hogyan próbálkozz, spirituális úton saját magadtól, és azt is leírtuk, hogy papok miért nem foglalkoznak. Mi kell még?

Olyan, mintha haragudnál ránk "Nem baj, ha nem tudtok segíteni, akkor feladom". Mi megpróbáltuk elmagyarázni a lehetőségeket.

És igaz, nem lesz segitséged. Már felvázoltam én is, Grimfox is, hogy mi a hejzet a papokkal. És a guruzslókkal.

2021. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
9es nem értelek.
2021. márc. 8. 12:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!