Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet idézni hogy kell?

Szellemet idézni hogy kell?

Figyelt kérdés
Egy temetőben mi történne ha megpróbálnám?

2021. márc. 25. 04:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%
Csak akkor kell szószerint idézni ha író vagy költő szelleme
2021. márc. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
24%

Én egy oldalon találtam ezt, kimásoltam:


FIGYELEM!!! A SZELLEMIDÉZÉS CSAK NAGYON INDOKOLT ESETBEN AJÁNLOTT, KÜLÖNBEN, HA NEM SIKERÜL VISSZAKÜLDENI, AKÁR AZ ÉLETÜNKKEL IS FIZETHETÜNK!!!!!!!!


Üljetek le 3an, legyen teljes a sötétség, köztetek három gyertya világítson, jelezve, hogy jót akartok. Legyen a gyertya minél világosabb és egyszínű. NE ÉGESSETEK FÜSTÖLŐT!!! Tegyetek középre egy képet a megidézendő személyről, nézzétek, addig, amíg nem kell pislognotok. Ekkor csukjátok le a szemeteket, és koncentráljatok arra a képre. Várjatok, amíg valamelyikőtök hangot vagy érintést nem észlel. Ha elalszik a gyertya, az is jel. Ilyenkor nyissátok fel a szemeteket, fújjátok el a gyertyákat, és ha jól ment minden, beszéljetek a visszatért lélekkel. Halkan, és óvatosan. Ne mozogjatok közben. Mikor végeztetek, köszönjétek meg neki, mondjátok kedvesen hogy térjen vissza. Ezután kapcsoljatok villanyt. FIGYELEM!!! A SZELLEMIDÉZÉS CSAK NAGYON INDOKOLT ESETBEN AJÁNLOTT, KÜLÖNBEN, HA NEM SIKERÜL VISSZAKÜLDENI, AKÁR AZ ÉLETÜNKKEL IS FIZETHETÜNK!!!!!!!!


Én nem próbáltam, nem is hallottam senkiről aki próbálta volna, hogy mi történt.

2021. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
12es. Ha a szellemidézés egy ősi módszer akkor minek kell kép/fotó az illetőről? Ez "újkori" találmány.
2021. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
34%
Fogalmam sincs. Talán így könyebb koncentrálni az elhúnyt lélekre, hogy megjelenjen, vagy valami ilyesmi lehet. Nemtudom.
2021. márc. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
33%
Ennyi erővel a projektorral is elég lenne kivetiteni a falra?
2021. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
18%
Ki az aki itt mindenkit lepontoz????????
2021. márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
28%
Egy 68%-os
2021. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

#16 (inside you)

Te vagy aki válaszolt nekem ennél a kérdésemnél? :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..

2021. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én vagyok az. De hát írja a nevemet :/
2021. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!