Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik lehettek ezek a hangok?...

Mik lehettek ezek a hangok? Többi lent

Figyelt kérdés
Régen volt olyan hogy próbáltam elaludni és a fürdőszoba felől ilyen macskanyávogáshoz hasonló hangot hallottam. Akkor még gondoltam arra is hogy képzelődök mert elég halk volt viszont nem olyan rég ezt a macskanyávogás szerű hangot egész hangosan is hallottam és olyan volt mintha a szobámból jött volna. Nagyon megijedtem. Olyan is volt hogy az ágyam melett motoszkálást hallottam mintha mászott volna valami. Mik ezek a hangok?

2021. ápr. 1. 23:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%
A réz.@szú bagoly? A loú? Minden esetre, legyen nálad veccő!
2021. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
33%

ez volt a macskatökű nyikorgó

vigyázz vele veszélyes!!!!!

2021. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk bagoly csinált ilyen ijesztő hangot, egyszer meg egy vijjogó denevér! Majdnem ott haltam meg. Figyelj,és nézz utána a hangoknak. Lehet meg lesz a reális magyarázat. De én a paranormális jelenséget sem zárnám ki.
2021. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
29%

Érdekes, hogy senki nem kérdez rá, úgy hogy én rákérdezek: Nincsen macskátok? Vagy nem volt macskátok, ami elpusztult? Vagy nem volt egy előttetek ott lakónak macskája, ami elpusztult?


Csak mert, ha van macskátok, akkor már is megoldódott a rejtély, ha meg volt, csak elpusztult, vagy egy előttetek ott lakónak, vagy (amit a kérdések közül kihagytam) valamelyik szomszédnak van, vagy olt macskája, vagy valamelyik szomszédos lakásban/házban korábban lakó valakinek volt macskája, csak már elpusztult, akkor mindből az következik, hogy ott maradhatott a macska szelleme...

2021. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
56%
Az Átok c.Japán horror film jutott eszembe, abban a szellem kisfiú adott ki ilyen ijesztő nyávogó hangot. Brrr..
2021. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kérdező kinyitotta a harmadik fülét, ezért hallja! A kutyafáját!
2021. ápr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Lehet hogy macska van a padláson, ami nyávog és ezért hallod halknak.
2021. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
88%
Szia! Én is pont így vagyok, nekem is a fürdőszoba felől jönnek ilyen hangok, meg sokszor úgy hallom mintha a falból jönne, és nem csak nyávogás, hanem mintha valami fura dorombolás lenne. Meg lépteket is hallok, szóval rájöttem, hogy valamelyik macskám bolondult meg és folyton megy fel a padlàsra. Pont ahol van az ágyam ott mászik fel, tisztán hallom, az elején nagyon megijedtem, de most már megszoktam. Szóval szerintem nem képzelődsz vagy ilyensmi, hanem macskák mászkálnak, ha van padlás a szobád fölött. Olyankor én szoktam egyet ütni a falra és elmegy.
2021. ápr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
#18. Igazából voltam fent a padláson de nem hiszem hogy van fent macska mert mindig zárjuk
2021. ápr. 17. 21:57
 20/22 anonim ***** válasza:
Egy legkisebb nyilás is elég valahol, akár a szabadban már is bemennek..
2021. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!