Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mik lehettek ezek?

Szerintetek mik lehettek ezek?

Figyelt kérdés

Na szóva fél hónaplya az udvaron este grillesztünk és mikor bementünk a házba egy kicsit majd visszamentünk 3 darab fekete őz/kutya szerű lény rohangált a kerítés oldaláná(kívül) pont akkorák voltak szerintem szerintem mint egy kutya de mégis jóval nagyobbak lehettek a szemük fekete volt ha jól láttam, de ha nem is fekete mindenképpen erőteljesen sötét és feketén világított, nem fénylett hanem világított!Nagyon féltünk de megnyugtattuk magunkat hogy egyszerűen kiszökött kutyák lehettek de még nem vagyok benne biztos mit láthattunk pontosan.Szerintetek létezhetnek "démon kutyák"?Lehetedtek ilyenek ha léteznek "démoni kutyák"?

Azóta nem láttuk őket szerencsére.



2015. ápr. 17. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az nem démon kutya volt, hanem kútcsa vigyázz ezekkel a bestiákkal, mert nagyon veszélyesek, csak az ezüst szájkosár állítja meg őket.
2015. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de el akarták vinni az életünket szerintem me megtépték a ruhámot
2015. ápr. 17. 21:53
 3/13 A kérdező kommentje:
mámint felakatt a nadrág a keritésre és mektépték
2015. ápr. 17. 21:53
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor neked véged van, már szagot fogtak. Örülök, hogy ismertelek :(
2015. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ASDLKW ADSLKAW ***** válasza:
igazából a szaros gatyára mozdulnak rá
2015. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit szívtá mán megint?
2015. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Missi_Key ***** válasza:

"pont akkorák voltak szerintem szerintem mint egy kutya de mégis jóval nagyobbak lehettek"


jovvan fiam, fuss neki mégegyszer...

2015. ápr. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdező,


Ez bizony démon. Megjelenhetnek sokféleképpen. Ha többen láttátok az jó, mert ha egyedül, akkor vagy hallucináció, vagy jelenés, vagy megszállás, de így csak jelenés.

2015. ápr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]


nincs mit tenni, ők támadtak rátok. Nemsokára leszáll rátok a pokolkutya-átok.

2015. ápr. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Két olyan állítást is tettél amit magad cáfoltál meg.

Először is ha pont akkorák voltak, mint egy kutya, akkor miért voltak mégis jóval nagyobbak, mint egy kutya?

Másodszor a fekete nem tud "világítani". Például a vörös vagy sárga tud. A fekete nem.

2015. ápr. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!