Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen lény lehettett amit...

Milyen lény lehettett amit láttam? Más is látta már?

Figyelt kérdés
Egyszer hazahoztam egy nyakláncot amin fordított kereszt volt, ezt a nyakláncot egy napig viseltem mert mert mikor hazahoztam aznap éjszaka felébredtem és a székemben ült egy szürke kinézetű lény amin hatalmas pattanások voltak és két szarva volt meg még azt láttam, hogy kb. 160 centi magas lehetett, engem figyelt és volt egy ilyen kisugárzása, hogy nem akar bántani, átfordultam a másik oldalra egy pillanatra, de mikor visszanéztem már nem volt ott, másnak kidobtam a nyakláncot és vele együtt a lény is eltűnt, hallottam már róla, hogy más is látta az árnyékát előttem viszont így rendesen jelent meg

2016. jan. 2. 19:32
 1/5 Egyenes út válasza:
xDDD
2016. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
55%
talán csak a kébzeleted szüleménye
2016. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Legoman ***** válasza:
0%

Bármi lehetett. Lehetett lidérc, démon (bár azt kizárnám), szellem stb.

Valószínűleg a nyaklánchoz kötődik, és azzal együtt jött.

2016. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Osztom Legoman ötletét.

Démon tényleg semmiképp , mert azoknak egyáltalán nem olyan a kisugárzásuk hogy nem akarnak bántani.

Egy szellem lehet,ami a nyaklánchoz kötődik.Gondolom az előző tulajnak nagyon a szívéhez nőtt.

2016. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak hamis ébredésed volt, valójában álmodtál még.
2016. jan. 11. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!