Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet, kísértetet mivel...

Szellemet, kísértetet mivel lehet megsebezni?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy nincsenek szellemek. Lapozzunk.

Fantasy mű miatt lenne rá szükség, lehetőség szerint olyan tárgyra gondoltam, ami nem ilyen túl speciális valami, mint a Gósztbásztörz proton ágyúja, vagy a szupertitkos Mágikus Mágusok Ligája által kifejlesztett kis üvegcse Holdszemű Éjsárkány Szellentése...na, értitek. Olyasmi kellene mint pl. vámpírok ellen az ezüstfegyver.

Előre is köszönöm a válaszokat!!!



2021. jún. 2. 05:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Lengyel pálca is jó, ha fémből van.
2021. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%

Hádész lándzsája

Vagy lánca/korbácsa.

pl a lánccal az alvilágba taszítja az elkóborolt lelket

2021. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
Bármilyen tárgy, amiben tömör negatív energia van.
2021. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vas, ezüst, amivel meg tudják gyengíteni, és megakadályozni, hogy újra megtestesüljön? Vagy mondjuk levendula? Utóbbi felhasználása a ,,való világban" is sokféle, szerintem ki lehetne találni neki egy tulajdonságot, ami miatt alkalmas erre.
2021. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!