Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a szellemek/kísérte...

Ti hisztek a szellemek/kísértetekben? Tudnátok mesélni durva paranormális élményeket amik veletek történtek meg?

Figyelt kérdés

2019. máj. 1. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Nem hiszek. Nem történt velem semmi ilyen.
2019. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
82%
Imádom az ilyen témákat :D Egyszer láttam egy hatalmas csészealjat.. Nagyon durva volt.. Este volt és kinnt voltam a tanyán egy ismerősömmel és kiültünk csillagokat nézni.. Ugye tanya és nincs semmi féle közvilágítás.. Egyszercsak egy hatamas fénykört láttunk meg az égen ami kis fénykörökből épült fel és megtett egy kis fél kört és eltűnt..kb fél perc múlva újból előjött ugyanúgy mozgott és megint eltűnt..ez egy párszor még megismétlődött.. Iszonyatosan féltünk meg sem mertünk mozdulni. Először azthittem hogy az ismerősöm szorakozik de nem.. Sőt semmilyen fényforrás nem volt a közelben... Nagy nehezen összeszedtük magunkat beszaladtunk a telefonunkért hogy felvegyük videóra de mikor vissza értünk többé nem láttuk hiába vártunk.. Másnap is vártuk volna de semmi.. A legrosszabb az egészbe hogy hiába meséltem ezt el bárkinek szerintetek ki hitte el x) max akivel történt már valami para dolog:D
2019. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
67%

Volt még egy

Amikor 2-3 éves lehettem anyukámnak meghalt a kisbabája a pocijában nemtudom pontosan mennyi idős kismama lehetett de több mint 12 hetes.. Ahogy ez megtörtént attól kezdve volt egy képzeletbeli barátom akit "Kiss"-nek hívtam és egy nagyon aprócska gyerek volt

2019. máj. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bodnar edit válasza:
92%
Ahol régen laktam egy társasházban, a földszinten volt egy ismerős lakó aki épp kórházban volt! De már hónapok óta! Egy nap munkából mentem haza és mikor a kapuba értem, visszanéztem ki jön mögöttem /ezt a szokást mindjárt elmesélem egy másik történetben/És láttam a szomszédomat befordulni messze a sarkon. Biztos voltam, hogy őt látom hazajönni, mert mindig piros sapkában járt! Bent találkozom egy másik szomszédommal, és örömmel közlöm, de jó , hogy Zsuzsi meggyógyult, láttam hazajönni! Te nem is tudod, mondja a szomszédom, Zsuzsi ma meghalt! Hát elég megrázó élmény volt!
2019. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bodnar edit válasza:
79%
A másik történetem , szintén munkából jövet történt, de késő este 10-11 között! Hallom egyszer csak valaki jön utánam, hallom a cipőjét! Megfordulok, de senki!Elindulok, megint hallom! Visszafordulok, senki! Harmadszorra, már nagyon idegesített, féltem is, hallom jön utánam, most hirtelen fordultam gyorsan, hát látom egy fekete gomolygó füst szerű valami felugrik morogva a fa tetejére!Gyorsan szedtem a lábam, már nem jött utánam, mivel megláttam, de azóta addig soha nem megyek be egy ajtón, kapun, amíg hátra nem nézek, legyen nappal, vagy este!
2019. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bodnar edit válasza:
63%
Gyerekkoromban, meg egyedül voltam otthon aludtam, a szüleim dolgoztak! Egyszer felébredtem és a szoba ajtóban egy valami mert nem tudtam felismerni, integetett, hívott ki a konyhába! Én annyira megijedtem, , hogy hang nem jött ki a torkomon, és mozdulni sem tudtam, kezem lábam mereven feküdt! Aztán becsuktam a szemem, és mire kinyitottam , eltűnt és én is fel tudtam kelni, de senki sem volt kint!
2019. máj. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
18%
Szia.Ezek a tortenetek igazak??
2019. máj. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

em hiszek semmiféle természetfelettiben. Mindazonáltal azt tudom, hogy az emberi agy fura dolgokra képes. Egy időben állandó éjszakás voltam. Este hattól reggel hatig dolgoztam, otthon napközben pedig a házamat építettem. Így aztán hetekig 2-3 óra alvással kellett beérnem. A cégnél egy automatizált üzemrész vezérlése volt a feladatom, egy vezérlőhelységben töltöttem a a munkaidőmet. Ugye, aki tanult fizikát, annak nem jelent különösebben hátborzongató élményt, ha a kávéscsésze megindul egy sima vízszintes felületen. De amikor az üzem területén az évek óta halott apám árnyképét pillantottam meg, hát, egy pillanatra megbicsaklott a magabiztosságom. De valóban csak egy pillanatra. betudtam a fáradt elmémnek, meg a különböző tükröződő felületeknek. Hetekig tartó kísérletezésembe került ugyan, de még egyszer sikerült mindent úgy beállítanom, hogy látható legyen az árnyalak, így megbizonyosodtam, hogy ez is csak a képzelet játéka.

Nem tartozik konkrétan a kérdéshez, de az UFO-k létezésében sokig hittem. Nagy irodalma volt annak idején, és számtalan "bizonyíték" állt rendelkezésre. De 20 éve, amikor már az etióp éhezők is csúcsminőségű kamerával szerelt telefonnal kezdtek mászkálni, hiába vártam az újabb, ezúttal megkérdőjelezhetetlen felvételek érkezését. Sőt! Még az addigiakról is rendre kiderült, hogy hamisítványok.

2019. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem hiszek sem a szellemekben sem a kisertesekben, viszont rengeteg paranormalis teny alatamasztja. Peldaul a gyurcsany miniszterelnoksege az egy szornyu kisertes. Megszornyubb szellem szallta meg azokat akik meg 2018-ban is a gyurcsany fele ganedombra szavaztak. Ugyanilyen szellem szallhatta meg azokat is akik az mszp-es veres janira szavaztak aki a tulvilagrol kisert. A vilag osszes penzet lenyulta es meg a torveny sem fogja. Mi ez ha nem szellemjaras es kisertes ?
2019. máj. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Félelmetes történetek.
2019. máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!