Szellemet lattam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig ne hittem a szellemekben, de az utobbi idokben kezdtem ketelkedni. Leirom, eddig mik tortentek.

1. Neztem az exatlont, es egyszer csak eszrevettem,hogy van valaki a konyhaba. Kimentem, es lattam, hogy ott egy no. Le akartam fenykepezni,(hogy megmutathassam valakinek) de nem latszott a kepen.

2. Sokszor erzem, hogy valaki figyel. Pl. Tabletezeskor, suteskor, fozeskor, kedvenc musor nezesekor.

3. Mentem a vcre es egyszercsak az ajto elott hsllom, hogy valaki lehuzza a vcet es jon ki ugyanaz a no aki az elsonel volt

Lehetett szellem?



2021. jún. 25. 17:42
A kérdező szavazást indított:
Szellem
Bekepzelem
Alvashiany
34 szavazat
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Es nem kerek hulye valaszokat...😠😠😠😑
2021. jún. 25. 17:43
 2/33 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2021. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
Hát de nem lehet hogy egy nővel élsz együtt csak nem veszed figyelembe?xddd
2021. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%

Az alváshiány a beképzelést okozza.


Egyébként lehet.

2021. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
92%
Beköltözött hozzád egy csöves
2021. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
80%
A szellemek nagyon ritkán, de ölthetnek emberi formát.
2021. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
67%
Mindenki hisz amit akar, én is láttam már életemben 3 szellemet, pontosabban a tavaly mentünk a húgomért az egyik kis faluban nem messze tőlem és az úton ahogy mentünk volt egy templom és a templom tetején 3 ember formájú alakok repültek körbe körbe a kereszt felet a férjem először azt hitte hogy a vissza pillantó tükörben vissza ver valami fény .. én csak le meretem és nem jutottam szóhoz nagy nehezen a sógorom ki bögte hogy nézen a templom felé.. és ami még borzasztó hogy ez a templom híres mi felénk , egy karalábé nőt ki a földből és Jézus arca volt benne tehát úgy nőt ki a földből a karalábé Jézus arcával még a televíziósok is ki jöttek benne volt a tv-ben és ennek a furra karalábénak a helyébe építettek a templomot, na hát én nem tudom hogy mik voltak azok angyalok vagy szellemek de a hideg mai napig is ki ráz ha rá gondolok, pont ünnep volt ( karácsony) először azt hittük valami reflektor fény hogy poénból a templom tetejére világítanak jó haza értünk ugye ahogy mondtam aza falu nincs messze tőlem egy hosszú erdős út választ el a falutól és egyből fel szalatam el mondani anyunak ő meg jól ki nevetett hogy miket hordunk itt össze... Hát nyugtalan voltunk nagyon, gondoltam egyet na én ki nézek a balkonon valjon nem látszik el edáig ki néztem az erdő felé (mert nálunk már a kert végén erdő van )nem látszott semmi na jó gondoltam magamban akor most vagy valami gyerekek játszodoztak valami fényekel vagy direkt ki ragták mivel ünnep oszt angyalkák meg stb.. ugye ez este 8kor történt 2 óra múlva ki mentem megint a balkonra és lám csak lám ott repdestek a fák fölött de csak 2 látszott ki hívták anyukámat hogy néze meg és ő is látta akor is valami fényre fogta 1 óra múlva már mind 3 látszott és már a mi erdőnkőn a tetején látszottak és jöttek egyre közelebb gyorsan le szalatunk a kukerért de mire vissza fel értünk már nem voltak sehol! Akár kinek mondtam mindenki ki röhögött de én láttam a két szemmemel és én sosem hittem iljesmiben de meg történt .. viszont másik nap kérdezősketünk a faluba hogy nem ragtak e ki valami fényeket a templomnál mindenki azt mondta hogy nem ... Ja és mint ahogy mondtam mindenki hisz amit akar nem érdekel senki válasza csak le írtam hogy én mit láttam és ennyi kész.
2021. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
61%
7es vagyok bocsi a helytelen írásért gépről írtam, ja és Erdélyben történt.
2021. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
59%
Simán lehet szellem. Ha tapasztalsz még párat, keress egy embert aki ért ahhoz hogy elűzze onnan.
2021. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
70%
Ha láttál egy nőt, aki nem veled él, és nem is tört be hozzád, akkor mi más lenne? Egyébként hogy kell ezt elképzelni? Kimentél a konyhába, megláttad, megvárta, hogy elővedd a telefonod, aztán lefotózd, és addig ott álltál te is, meg ő is mozdulatlanul, egy szó nélkül? Ne haragudj, de nekem ez nagyon életszerűtlen.
2021. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!