Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet lattam az elobb?

Szellemet lattam az elobb?

Figyelt kérdés
Kb 10 perce kimentem az eloszobaba bezarni az ajtot.. Es akkor kineztem az ablakon nem tudom miert.. Es egyszercsak arra lettem figyelmes hogy egy feheren vilagito fej (csak a fejet lattam) rohadt gyorsan elsuhan. Nagyon megijedtem. Feher volt az egesz alak. Azis lehet,hogy nem kinnt tortent hanem az ablakbol tukrozodott?? Akkor viszont a hatam mogott tortent.... Alig lattam kb 1 mp re nagyon gyorsvolt. Es most az elobb kinentem megint es azt vettem eszre hogy valaki az ablakon harmat kopog!! (Egyedul vagyok otthon,szuleim,tesom kizarva!!) most mit tegyek! Felek otthon egyedul maradni! Csak normailisak irjanak! Koszi.

2016. máj. 8. 22:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Kopogó szellem lehetett , vigyazz mert meg a vegen bekopog az ablakon megint :)
2016. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Es ez tud artani? Amugy tiszta fagyos lett korulottem a levego..
2016. máj. 8. 22:29
 3/19 Papi Gonzales ***** válasza:
67%
szellemek nem leteznek...aludj nyugodtan....esetleg egy pohar bor vagy feles ha nagy az ideg
2016. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nyugi, eddig senkiről sem tudok, akinek ártottak a szellemek (ha egyáltalán léteznek)
2016. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Tudom ha fizikailag nem is de ijeszgetni azerr tudnak..
2016. máj. 8. 22:40
 6/19 anonim ***** válasza:
12%
Leteznek szellemek en is lattam mar mikor erdelybe laktunk az erdo szelen egy nagy kommunista hazba . Reggel mikor felkeltunk hideg volt. Mi is az ablakokba tukorbe pillanatra jelensegeket lattunk. Majd jott a legremisztobb reggelre a csuklomon ilyen karmolasok stb.k keletkeztek . De az tet be mikor kint a hinta elkezdett mozogni + aramszunet volt ejszaka es kopogtattak na akkor elhagytuk vegleg a hazat . Azota azt hallotuk hogy bekoltozott egy masik csalad es veluk is fura dolgok tortentek vegul kiderult hogy 5x gyilkossag volt brutalis . A kopogo szellem is tud gyilkolni. Vigyazz ne nezz tukorbe mert este aztal is olhet. Eld tul az ejszakat . Szoritok :)
2016. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ne nezzek tukorbe? Hat ez nem volt tul megnyugtato.. Most hogy furodjek le??
2016. máj. 8. 22:46
 8/19 anonim ***** válasza:
Takard le .
2016. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
De amugy az is lehet hogy csak egy betorot lattal akkor nincs para.
2016. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Aha egy betoro ami feheren ragyogott?? Ezt meg te sem hiheted el...
2016. máj. 8. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!